Premierowe odcinki „Tańczącej ze światem” w TVP Kobieta

W sobotę, 11 maja o godz. 15:00 TVP Kobieta zaprasza na pierwszy odcinek trzeciej serii programu „Tańcząca ze światem”. Tym razem prowadząca program Edyta Herbuś odwiedzi Jordanię.

Sprawdź godziny emisji audycji „Tańcząca ze światem” w PROGRAMIE TV

Program lifestylowo-podróżniczy, w którym Edyta Herbuś opowie o życiu mieszkańców innych krajów, przybliży ich tradycje, kulturę, obyczaje oraz lokalne tańce, widzowie po raz pierwszy mogli oglądać wiosną ubiegłego roku. Po podróżach do Tunezji i Grecji przyszedł czas na piękną Jordanię. Premierowe odcinki trzeciej serii programu „Tańcząca ze światem” będą emitowane w TVP Kobieta od 11 maja w kolejne soboty o godz. 15:00.

W każdym z pięciu odcinków prowadząca zaprezentuje widzom piękno odwiedzanych miejsc i zachwycającą przyrodę oraz architekturę Jordanii. Przybliży historię i kulturę tego kraju, odwiedzi m.in. tajemniczą Petrę, stolicę kraju – Amman, pustynię Wadi Rum, czy gorące źródła. Będzie także rozmawiać z mieszkańcami o tradycjach i obrzędach. Gospodyni programu pokaże widzom również charakterystyczne dla Jordanii rzemiosło i przygotuje orientalne aromatyczne potrawy. Zgodnie z tytułem programu nie zabraknie również tańca i arabskiej muzyki.

Sprawdź ofertę kanału TVP Kobieta w PROGRAMIE TV

„Tańcząca ze światem”- premierowe odcinki trzeciego sezonu programu od soboty, 11 maja o godz. 15:00, powtórki programu we wtorki o godz. 00:35.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *