Premiery w lipcu na FOX

W lipcu 2016 roku na antenie FOX odbędą się premiery, które w szczególności ucieszą wielbicieli serialowych adaptacji. Już 5 lipca fani kinowego hitu Stevena Spielberga, zobaczą pierwszy odcinek „Raportu mniejszości”. Mężczyzna, który potrafi sięgać do przyszłości i policjantka niepokojona przeszłością wspólnymi siłami dążą do powstrzymania najgorszych przestępstw 2065 roku… zanim się jeszcze wydarzą.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Akcja serialu toczy się 10 lat po odejściu od systemu używanego przez organy ścigania do identyfikacji i eliminacji przestępstw – zanim zostaną popełnione. Aby system ten mógł realizować swoje zadania agencja zatrudniała trzech jasnowidzów – Dasha, Artura i Agatę, którzy byli w stanie zobaczyć wydarzenia z przyszłości.

W 2065 roku opanowanym przez nowe technologie, praworządność opiera się na sprawdzonych procesach, a nie instynktach jasnowidzów. Dash doświadczający przerażających lecz niekompletnych wizji powraca w tajemnicy, by pomóc policyjnemu detektywowi Larze Vega i nie dopuścić do morderstwa, które przewiduje. Policjantka Lara wykorzystuje jego dar, aby zapobiec tragedii.

Aby wpłynąć na bieg wydarzeń i przyszłość Ameryki para bohaterów będzie musiała zawrzeć trudne przymierze z Arturem – bratem bliźniakiem Dasha. Artur, twórca imperium, próbuje wykorzystać nadprzyrodzone moce do własnych interesów i nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swój cel – wymknie się każdemu, kto będzie chciał mu w tym przeszkodzić. Kolejnymi trudnościami, z którymi zmierzy się Lara i Dash będzie nowo mianowany szef Lary oraz przybrana siostra Artura – Agatha.

Film na bazie, którego powstał serial został nakręcony na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka – o tym samym tytule, a główną rolę w nim zagrał sam Tom Cruise.

Ale to jeszcze nie koniec literackich powiązań, imiona trzech jasnowidzów grających w serialu zaczerpnięte zostały od słynnych pisarzy powieści kryminalnych: Agathy Christie, Dashiella Hammetta i Arthura Conan Doyle’a .

Wśród obsady znajdują się aktorzy znani z filmowych i serialowych hitów. W rolę głównego bohatera Dash’a wcielił się Stark Sands („Bez Skazy”, „Sześć stóp pod ziemią”), towarzyszącą mu policjantkę Larę Vegę odegrała Meagan Good znana m.in. z „Myśl jak facet”, „Piła V” i „Californication”. Pozostała dwójka serialowych jasnowidzów Agata i Artur – to nikt inny jak Laura Regan („Kości”, „Mad Men”) i Nick Zano („Złap mnie, jeśli potrafisz”, „Dwie spłukane dziewczyny”, „Cougar Town: Miasto kocic”). Nie sposób pominąć tu również Wilmera Valderrama („Chirurdzy”, „Prada albo nic”) w roli Willa Blake’a oraz Daniela London’a („Żona idealna”, kinowa ekranizacja „Raportu mniejszości”), który zagrał Wally’ego.

Czy mimo przeszkód Lara i Dash powstrzyma zbrodnie 2065 roku? Odpowiedź już 5 lipca na kanale FOX.

„Raportu mniejszości”

Premiera: wtorek, 5 lipca, godzina 22:00
Emisja: wtorek, godzina 21:00

Matt Nix, autor i producent kultowego serialu „Tożsamość szpiega” powraca z nowym, pełnym nieoczekiwanych zwrotów akcji thrillerem „Uwikłany”.

Jest to historia doktora Johna Ellisona, lekarza z powołaniem, którego misją jest pomoc potrzebującym. Mieszkający na przedmieściach John, w rolę którego wcielił się sam Jason O’Mara znany z „CSI: Kryminalne zagadki Miami”, dochodzi do siebie po niedawnej śmierci córki. Punktem wyjścia serialu jest przypadkowy udział Ellisona w strzelaninie, z której ratuje 17-letniego chłopaka. Kiedy okazuje się, że ocalony nadal jest na celowniku zabójców, lekarz postanawia uchronić go za wszelką cenę, mieszając się tym samym w wojny gangów.

Udział w strzelaninie coraz bardziej komplikuje życie zawodowe i osobiste doktora Ellisona. Zamieszany w świat przestępczy zmuszony jest działać wbrew swoim zasadom i zredefiniować swoje podejście do leczenia i pomagania innym.

U boku doktora, w roli nieodpowiedzialnej, ale zaangażowanej pielęgniarki Gretchen wystąpiła Jessica Szohr („Plotkara”), oraz Beth Riesgraf, która wcieliła się w rolę żony Ellisona Samanthy.

Czy doktorowi Ellisonowi uda się pogodzić moralne obowiązki z dobrem rodziny? Przekonacie się już 30 lipca (sobota) na kanale FOX.

„Uwikłany”

Premiera: sobota, 30 lipca, godzina 20:00
Emisja: sobota, godzina 20:00

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *