Premiery na Dzień Matki w Romance TV

26 maja, czyli Dzień Matki to wyjątkowe święto w Romance TV. Z tej okazji stacja zaprasza na specjalny cykl „Nieskończona matczyna miłość”, który rozpocznie się już o godz. 12:25. Widzowie obejrzą aż sześć wyjątkowych filmów, w tym dwie wieczorne premiery: „Katie Fforde: Mama sama w domu” o godz. 20:00 i „Inga Lindström: Druga córka” o godz. 21:55.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

Dzień Matki w Romance TV

26 maja Romance TV pragnie podziękować wszystkim Mamom za ich bezinteresowną, nieskończoną miłość i poświęcenie. W sześciu telewizyjnych hitach filmowych widzowie zobaczą różne oblicza macierzyństwa i przekonają się, jak wielką siłę ma uczucie matki do dziecka.

„Jak co roku, święto Mam to wyjątkowy dzień w Romance TV. Ja zawsze zachęcam wszystkie Mamy, aby znalazły dla siebie czas codziennie, bo każda z nas potrzebuje chwili wytchnienia. 26 maja szczególnie pamiętajmy o sobie, poświęćmy czas na relaks, dobry film, książkę, kubek gorącej kawy, gwarantuję, że świat się nie zawali! Romance TV zadbał o relaksujące, ale i mądre filmy, które lubimy np. „Mama na patrolu” czy „Pogoń za szczęściem”. Wieczorem zaś zapraszam, na dwie premiery „Katie Fforde: Mama sama w domu” i „Inga Lindström: Druga córka”. – mówi Aleksandra Woźniak, ambasadorka Romance TV.

Wyjątkowe premiery dla Mam i nie tylko

Katie Fforde: Mama sama w domu – godz. 20:00

Lydia Elman jest szkolnym psychologiem. Jej córka Holly, niefortunnie zakochuje się w chłopaku sprawiającym problemy wychowawcze. Lydia próbuje zapobiec tej miłości i w tym celu chwyta się dosyć niekonwencjonalnych metod. Chcąc odciągnąć córkę od chłopaka, niebezpiecznie zbliża się do jego atrakcyjnego i przystojnego ojca… Jak skończy się ta historia?

Inga Lindström: Druga córka – godz. 21:55

Jette dowiaduje się pewnego dnia, że po urodzeniu została w szpitalu zamieniona z inną dziewczynką! Niestety rodzice drugiej dziewczynki absolutnie nie zgadzają się na jakiekolwiek kontakty… Jette, która
z miłością i oddaniem opiekuje się swoim niewidomym ojcem, pragnie tylko poznać swoją biologiczną matkę. Okazuje się, że państwo Borgen, rodzice drugiej dziewczynki, są zamożni i angażują adwokata, Steffena Kronberga, który ma się zatroszczyć o to, żeby Jette nie połakomiła się na ich majątek.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *