Premiery nowych jesiennych seriali w Romance TV

We wrześniu, w każdy weekendowy wieczór Romance TV zaprasza widzów na premiery nowych, emocjonujących seriali. W soboty stacja pokaże „Kancelarię Bergerów” – cykl prawniczy o dwóch siostrach zaciekle walczących o schedę po ojcu, a w niedziele serial kryminalny „Śledztwo prowadzi Watzmann” pełen mrocznych tajemnic i sekretów.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Jesień w Romance TV zapowiada się wyjątkowo ekscytująco za sprawą dwóch premierowych seriali, których bohaterowie będą rozwiązywać trudne sprawy kryminalne i prawnicze, pełne tajemnic, sekretów i napięcia. Czy uda im się dociec prawdy? Jedno jest pewne – Romance TV swym widzom na pewno dostarczy mnóstwo emocji, zwrotów akcji i przyjemności z oglądania emocjonujących historii.

W każdą niedzielę, od 5 do 26 września o godz. 20.00 stacja zaprasza przed telewizory na nowy serial sensacyjny „Śledztwo prowadzi Watzmann“ i niecodzienne sprawy kryminalne rozwiązywane przez najzdolniejszych detektywów, a w soboty, od 11 września do 10 października o godz. 20.00 Romance TV wyemituje nowy serial prawniczy „Kancelaria Bergerów”, którego akcja rozgrywa się w małym bawarskim miasteczku. Siostry Caro i Niki zaczynają ze sobą bezlitośnie rywalizować, by przejąć kancelarię prawniczą po ojcu. W każdą sobotę i niedzielę będą emitowane po dwa odcinki.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *