Premiery nowych kobiecych seriali w ROMANCE TV

Silne kobiety w walce z przeciwnościami losu – oto motyw przewodni dwóch nowych seriali, które stacja Romance TV pokaże w październiku. „Stół w Prowansji” to historia młodej lekarki Véronique, która po 20 latach wraca do rodzinnego domu w przepięknej Prowansji, by pogodzić skłóconą rodzinę, a „Friztie – niebo musi poczekać” opowiada o losach chorej na nowotwór nauczycielki, która walcząc o swoje życie, walczy też o przyszłość wychowanków ze szkoły. Pełnia wzruszeń i emocji, historie o przyjaźni i bliskości oraz sceny chwytające za serce – gwarantowane!

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Od 10 października, w każdy niedzielny wieczór o godz. 20.00 stacja Romance TV przeniesie widzów do romantycznej Prowansji, gdzie Véronique Gilbert w nowym, premierowym serialu „Stół w Prowansji” po 20 latach powraca do swej rodzinnej wioski Talon. Z rodziną całkowicie zerwała kontakt, gdy wyjechała do Hamburga na studia medyczne. Véronique stwierdza, że jej bliscy są kompletnie ze sobą skłóceni i nikt nie siada już do wspólnych posiłków przy ogromnym stole. Czy uda jej się ponownie połączyć rodzinę, zdać końcowy egzamin, zrealizować swoje marzenie i w końcu zostać lekarką?

Z kolei od 20 października, w każdą środę o godz. 20.00 widzowie spotkają się z Fritizie – chorą na nowotwór nauczycielką, pełną pasji i życia, która nie poddaje się przeciwnościom losu ani koszmarnym pomysłom swych nastoletnich uczniów. Wraz z niespodziewaną diagnozą, porzuca swe dotychczasowe przyzwyczajenia oraz codzienną rutynę i odkrywa w sobie duszę buntownika. W każdą środę będą emitowane premierowo po dwa odcinki.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *