„American Horror Story: Podwójny seans” na kanale FOX

5 października o godzinie 23:00 na kanale FOX zagości premierowo kolejna część przerażającej antologii „American Horror Story: Podwójny seans”. To już dziesiąty sezon kultowej serii, która zrzesza swoich fanów od 10 lat! Tym razem wraz z bohaterami spędzimy zimę w odosobnionym miasteczku i poznamy – jak wskazuje tytuł – aż dwie odrębne opowieści. Już niebawem widzowie będą mogli sprawdzić, jak potoczą się losy serialowych postaci!

Sprawdź godziny emisji serialu „American Horror Story: Podwójny seans” w PROGRAMIE TV

„American Horror Story” to wielokrotnie nagradzana seria. O jej popularności z pewnością może świadczyć ilość nominacji do prestiżowych nagród filmowych. A było ich aż… 295! Produkcji i aktorom udało się wygrać 73 z nich. Na uwagę zasługują kultowe statuetki EMMY, w takich kategoriach jak np. Najlepsza aktorka drugoplanowa w miniserialu lub filmie telewizyjnym czy Najlepszy montaż dźwięku w miniserialu, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym. Jest się czym pochwalić!

„American Horror Story” już od dekady jest obecny na ekranach. Każdy sezon to osobna, wywołująca gęsią skórkę historia. Widzowie, którzy do tej pory nie oglądali żadnego odcinka, mogą rozpocząć swoją przygodę z serialem w dowolnym momencie. Premiera dziesiątego sezonu jest ku temu świetną okazją! Dodatkowo „Podwójny seans” został podzielony na, jak można wywnioskować z tytułu, dwie osobne części: „Red Tide” (6 odcinków) i „Death Valley” (4 odcinki). Jedna z nich rozgrywa się na lądzie, a druga na morzu. Obie łączy obecność potworów i spora dawka grozy, trzymająca w napięciu do ostatniej chwili.

Spooktober czas start!

Październik to miesiąc strachu – na dworze szybko zapada mrok, za oknem leje deszcz, powoli rozpoczynają się przygotowania do Halloween. Nic więc dziwnego, że internauci okrzyknęli październik mianem Spooktobera! A co takiego? Termin powstał z połączenia dwóch angielskich słów: spooky (straszny) i October (październik). Premiera najnowszego sezonu „American Horror Story” wpisuje się więc idealnie w nadchodzącą atmosferę.

Sprawdź ofertę kanału FOX w PROGRAMIE TV

Co czeka nas w nowym sezonie?

W dziesiątej części „American Horror Story” poznamy między innymi losy Harrego Gardnera – pisarza, który wraz z żoną i córką przenosi się do niewielkiej miejscowości Provincetown. Na miejscu, zamiast oczekiwanej sielanki i spokoju, czekają na nich mroczne tajemnice. Jak potoczą się losy rodziny, a także co czeka na widzów w drugiej części „Podwójnego seansu”?

Źródło: Disney

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *