Premiery w grudniu 2016 na FOX Comedy

W grudniu 2016 roku na FOX Comedy powróci rodzina Shortów. „Scenki z życia” to komediowy serial familijny, w którym narracja poszczególnych odcinków prowadzona jest z perspektywy jednego z członków rodziny.

Poprzez uchwycenie tytułowych „Scenek z życia” twórcy serialu stworzyli komedię o dużej, szczęśliwej rodzinie, ukazując jej członków w zabawnych, czasem niewygodnych, ale przede wszystkim pięknych momentach życia!

Serial opowiada o perypetiach trójki rodzeństwa. W nadchodzącym sezonie średni Matt (Thomas Sadoski) decyduje się poprosić o rękę miłość swojego życia Collen. Rozpieszczony, a jednocześnie najmłodszy z rodzeństwa, Greg, w tej roli syn Toma Hanksa – Colin Hanks, wraz ze swoją żoną Jen, niespodziewanie dowiadują się, że po raz drugi zostaną rodzicami. Niestety to nie koniec rewelacji – Greg niespodziewanie traci pracę. Tymczasem najstarsza z całej trójki Heather (Betsy Brandt, „Magic Mike”), żona Tima (Dan Bakkedahl) i mama trójki dzieci, próbuje pogodzić się z faktem, że jej syn zaraz po skończeniu liceum planuje wyprowadzkę.

Losy rodzeństwa zgrabnie przeplatają się z perypetiami ich rodziców. Na czele rodziny Shortów niezmiennie stoi Dianne Wiest, czyli serialowa Joan, laureatka m.in. 2 Oscarów, 2 nagród Emmy oraz Złotego Globa, znana głównie z produkcji Woody’ego Allena, w tym z „Purpurowej róży z Kairu”, „September” czy „Radio Days”. Joan to kobieta, która jest w stanie zrobić wszystko dla swoich dzieci i wnuków, ale tylko w sytuacji, gdy ich wybory są spójne z jej wizją. U boku Wiest widzowie zobaczą dziadka Johna, w tej roli James Brolin, laureat 3 Złotych Globów i nagrody Emmy. Pan Short to przykład towarzyskiego patriarchy, dla którego największą przyjemnością jest spędzanie każdej chwili z najbliższymi.

Wśród doborowej obsady na ekranie pojawi się również Angelique Cabral, która wcieli się w rolę Colleen Brandon Ortegi. Aktorkę znamy z takich produkcji jak: „Zabójcze umysły”, „Pokojówki z Beverly Hills”, „Dwóch i pół”, „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” czy „To tylko seks”.

Serial nominowany był do nagrody People’s Choice Awards oraz do nagrody Satelita.

„Scenki z życia”

Premiera: środa, 21 grudnia, od godziny 22:00 (dwa odcinki)
Emisja: środa, od godziny 22:30

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *