Premiery w grudniu 2016 na FOX

W grudniu 2016 roku na FOX telewidzowie poznają dalsze losy grupy „Agentów T.A.R.C.Z.Y.”. Serial w tym sezonie ma podtytuł „Ghost Rider”. Po pokonaniu Hive’a i grupy Hydra bohaterowie serialu stają się ponownie legalną organizacją.

Phil wraz z członkami drużyny pracują jeszcze intensywniej, aby położyć kres grupie Hydra. Okazuje się, że nie byli świadomi, że stali w obliczu najbardziej śmiertelnego zagrożenia – niezwykle potężnego członka Nieludzi. Hive powrócił na Ziemię w ciele ich najgorszego wroga – Granta Warda. Zespół był jednak w stanie stawić problemom czoła i zabić Hive’a oraz zniszczyć Hydrę. Pomimo odniesionych sukcesów wszyscy wciąż opłakują śmierć przyjaciela, agenta i członka Nieludzi – Lincolna Campbella.

W świetle Protokołu Sokovii, po pokonaniu Hydry, zespół T.A.R.C.Z.A. znów został zalegalizowany i nie musi działać w ukryciu. Świat zakłada, że Coulson nie żyje, a więc organizacja będzie potrzebowała nowego dyrektora. Coulson wbrew przypuszczeniom odnajduje się w roli agenta i współpracownika Macka. Mężczyznom zostaje powierzone zadanie wyśledzenia i potwierdzenia obecności ludzi znanych jako Nieludzie. Z kolei agentka May zostaje zobowiązana do wyszkolenia specjalistycznego zespołu uderzeniowego. W tym czasie Fitz i Simmons robią wielki krok naprzód w swojej relacji.

Twórcy serialu zadbali o to, by nadchodząca seria była jeszcze bardziej mroczna. Jak zgodnie twierdzą, będzie to największa i najambitniejsza historia, jaką do tej pory pokazano w „Agentach T.A.R.C.Z.Y.”.

Co jeszcze czekana fanów serialu w nadchodzącym sezonie? Przede wszystkim zmiana na stanowisku dyrektora agentów. Poprzedni sezon zakończył się ujawnieniem, że Daisy Johnson (Chloe Bennet) nie jest już częścią organizacji i działa pod nadanym przez media pseudonimem Quake oraz że Phil Coulson (Clark Gregg, „Avengers”, „Iron Man”) nie jest już dyrektorem T.A.R.C.Z.Y.

Nowego szefa Jeffreya Mace’a zagra Jason O’Mara, znany z takich produkcji jak „Jak upolować faceta” czy „Resident Evil: Zagłada”.

Wśród nowych twarzy pojawi się również Gabriel Luna („Miasto zła”). Wcieli się on w rolę samego Ghost Ridera, postaci doskonale znanej fanom komiksów. Aktor zapewnia, że zobaczymy go na ekranie z płonącą czaszką.

W nadchodzącej serii nie zabraknie także znanych i lubianych aktorów. Wśród tytułowych agentów widzowie zobaczą m.in. Ming-Na Wen („Ostry dyżur”) w roli Melindy May, agenta Leo Fitza, którego zagra Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge jako agentkę Jemmę Simmons oraz Henry’ego Simmonsa („New York Taxi”) w roli agenta Alphonso „Macka” MacKenziego.

W tym sezonie, podobnie jak w poprzednich, pojawi się nowa nieznana dotąd grupa, tym razem będzie to Life Model Decoy (LMD). W komiksach Marvela były to roboty opracowane i wykorzystywane przez grupę T.A.R.C.Z.Y. Przyjmowały one postać żywej osoby, tworząc jej doskonałą replikę. Jaką rolę LMD odegra w nadchodzącym sezonie?

„Agenci T.A.R.C.Z.Y.”, IV sezon

Premiera: czwartek, 8 grudnia, od godziny 21:00
Emisja: czwartek, od godziny 21:00 (dwa odcinki)

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *