Premiery w listopadzie 2016 na FOX Comedy

W listopadzie 2016 roku na FOX Comedy długo oczekiwana premiera „Atlanty”. Serial przedstawia losy dwójki kuzynów i ich drogę ku spełnieniu marzeń. Młodzi mężczyźni pragną zostać znanymi raperemi i podbić atlancką scenę muzyczną.

Premiera serialu „Atlanta” zanotowała najwyższą oglądalność wśród premier seriali komediowych w USA od trzech lat – w grupie 18-49 lat obejrzało go 1,9 mln widzów. Jak będzie w Polsce? Dwa premierowe odcinki zostaną wyemitowane już 25 listopada o godzinie 22:00 na FOX Comedy.

Oprócz „Atlanty” wśród nowości pojawi się również 7. seria „Współczesnej rodziny”. Emanujące niezwykłym ciepłem i humorem rodziny: Pritchettów, Dunphych i Tuckerów pojawią się na ekranie już 5 listopada o godzinie 22:00.

„Współczesna rodzina 7”

W tym miesiącu na FOX Comedy powrócą rodziny: Pritchettów, Dunphych i Tuckerów, emanujące niezwykłym ciepłem i humorem. Niezmiennie tytułową „Współczesną rodzinę” reprezentował będzie Jay Prittchett, w tej roli niezastąpiony Ed O’Neill, znany m.in. z serialu „Świat według Bundych”. U boku Jaya stanie jego sporo młodsza druga żona Gloria (Sofia Vergara, „Gorący pościg”) oraz ich dzieci: malutki Joe i nastoletni Manny (Rico Rodriguez, „Wielkie kino”) – rozpoczynający właśnie naukę w liceum syn Glorii z poprzedniego związku.

Tymczasem dorosła już córka Jaya – Claire (Julie Bowen, „Farciarz Gilmore”, „Szefowie wrogowie”) – i jej mąż Phil (Ty Burrell, „Muppety: Poza prawem”) starają się nadążyć za ich dorastającymi dziećmi i nagle zdają sobie sprawę, że czas leci bardzo szybko, a ich najmłodszy syn Luke jest już w drugiej klasie liceum. Z kolei średnia córka Alex kończy w tym roku szkołę i wybiera się na uniwersytet. Haley (Sarah Hyland, „Szalone mamuśki”, „Straszny film 5”), najstarsza z rodzeństwa, pozostała w rodzinnym domu i dąży do osiągnięcia zawodowego sukcesu. Brat Claire i dorosły syn Jaya – Mitchell (Jesse Tyler Ferguson, „Nieuchwytny”) – poślubił swoją długoletnią miłość Camerona (Eric Stonestreet, „Loft”, „Wyspa”). Nowożeńcy cieszą się życiem w sformalizowanym związku i wychowują opryskliwą córeczkę Lily, którą adoptowali 6 lat temu. Te trzy rodziny tworzą unikalną całość, w której każdy znajdzie coś dla siebie i uśmieje się do łez.

„Współczesna rodzina” została okrzyknięta przez krytyków jednym z najlepszych seriali komediowych ostatnich lat. Produkcja ma na swoim koncie aż 50 nagród i 184 nominacje, w tym nagrodę Złotego Globu za najlepszy telewizyjny serial komediowy. Ta pełna humoru produkcja, jako jedyna w historii, zdobyła z rzędu pięć nagród Emmy za wybitny serial komediowy (pobijającym tym samym rekord ustanowiony przez „Frasier”).

Premiera: sobota, 5 listopada, od godziny 22:00 (5 odcinków)
Emisja: sobota, od godziny 22:00 (5 odcinków)

„Atlanta”

W listopadzie na FOX Comedy pojawi się długo wyczekiwana premiera „Atlanty”. Ten kręcony jedną kamerą serial przedstawia losy dwójki kuzynów i ich drogę ku spełnieniu marzeń. Młodzi mężczyźni pragną zostać znanymi raperemi i podbić atlancką scenę muzyczną. Pomimo tych samych celów, bohaterowie reprezentują zupełnie odmienne osobowości – różni ich podejście do sztuki, reklamy, sukcesu i walki o siebie, co jeszcze bardziej komplikuje ich drogę do kariery.

Jedną z głównych postaci jest Earnest „Earn” Marks – w tej roli Donald Glover („Magic Mike XXL”) – uniwersytecki wyrzutek, który powraca do swoich dawno pogrzebanych ambicji. Chłopak chciałby, aby jego życie w końcu wyglądało tak, jak sobie to wymarzył. W tym czasie jego kuzyn staje się gwiazdą…

Na ekranie pojawią się również: Zazie Beetz („Wolves”) w roli Van, Brian Tyree Henry („Żona Idealna”, „The Knick”), który zagra Alfreda oraz Keith Stanfield („Selma”, „Przechowalnia numer 12”) jako serialowy Darius.

Sam Donald Glover określa produkcję jako połączenie „Miasteczka Twin Peaks” z kulturą rapu.

Premiera: piątek, 25 listopada, od godziny 22:00 (2 odcinki)
Emisja: piątek, od godziny 22:00 (2 odcinki)

Źródło: FOX International Channels Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *