Listopad 2016 w kanałach AXN

W listopadzie 2016 roku w AXN Black premiera 3. sezonu remake’u kultowej sagi Roberta Rodrigueza z lat 90-tych, serialu „Od zmierzchu do świtu”. Na początek długiego listopadowego weekendu AXN przygotował premierę 3. sezonu serialu „Sposób na morderstwo”, z nominowaną do nagrody SAG 2016 Violą Davis w roli nieugiętej prawniczki. Miesiąc serialowych nowości zakończy premiera serialu Pułapki umysłu w AXN White. To historia dr. Daniela Pierce’a, genialnego neuropsychiatry chorującego na schizofrenię, który zostaje zatrudniony przez FBI.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

„Od zmierzchu do świtu” to serial dla miłośników wartkiej akcji, czarnego humoru i horrorów, wyprodukowany przez Roberta Rodrigueza („Maczeta”, „Sin City”, „Mali agenci”, „Grindhouse”, „Desperado”). Produkcja oparta na serii komiksów, jest częścią filmowej sagi z końca lat 90-tych o tym samym tytule. Serial opowiada o dalszych losach braci Gecko, Setha (w tej roli D.J. Cotrona) i Richiego (Zane Holtz), których pierwowzory w 1996 roku wcielili się George Clooney i Quentin Tarantino. Dwóch niebezpiecznych przestępców, pozostawiających za sobą stosy trupów, zmierza z łupem do Meksyku. Tam po opłaceniu odpowiedniej działki tajemniczemu Carlosowi (Wilmer Valderrama), mają mieć zapewnione dostatnie i spokojne życie. Na swojej drodze spotykają pogrążoną w żałobie rodzinę: Kate Fuller (Madison Davenport) i jej ojca Jacoba (Robert Patrick). Intrygę, odwieczną wojnę i dwie rodzinne traumy przerywa tajemnicza przepowiednia z wampirzym motywem w tle. W trzecim sezonie serialu bracia Gecko zostaną wciągnięci do walki z siłami piekieł i będą musieli stworzyć własną armię do walki z wrogiem. Premiera dwóch pierwszych odcinków 3. sezonu serialu „Od zmierzchu do świtu” w czwartek, 3 listopada o godzinie 22:00, kolejne odcinki w każdy czwartek o godzinie 22:00 tylko w AXN Black.

„Sposób na morderstwo” to amerykański serial, którego bohaterami są studenci prawa oraz ich genialna profesor od postępowania karnego, Annalise Keating (w tej roli Viola Davis, zdobywczyni nagrody SAG 2016 w kategorii „Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym”). Uczniowie w ramach zajęć dostają od wykładowczyni do rozwiązania najtrudniejsze sprawy kryminalne jej firmy. Najlepsi z nich mogą co roku odbyć staż w kancelarii. W trzecim sezonie serialu Annalise Keating powoła do życia na uniwersytecie Akademię Prawa, w której każdy student będzie miał możliwość poprowadzenia prawdziwej sprawy sądowej, przydzielonej z urzędu. Każda z nich będzie przypadkiem beznadziejnym, a młodzi adepci prawa będą musieli nauczyć się przegrywać nawet w sytuacji opracowania najlepszej strategii obrony. Jednak nowa formuła zajęć ze studentami nie oznacza dla bohaterów nowego startu – demony przeszłości, skrywane tajemnice i zbrodnie na długo nie dadzą o sobie zapomnieć. Premiera 3. sezonu serialu „Sposób na morderstwo” w piątek, 11 listopada o godzinie 22:50 w AXN.

Głównym bohaterem „Pułapek umysłu” jest dr Daniel Pierce (znany z sitkomu „Will i Grace”, Eric McCormack), ekscentryczny i genialny neurobiolog, który cierpi na schizofrenię. Jak nikt inny potrafi odczytywać ludzkie emocje i zachowania. Choroba wywołuje u niego halucynacje i omamy, które pozwalają mu spojrzeć na umysł przestępców w wyjątkowy sposób. Jego umiejętności potrafi doskonale wykorzystać była studentka profesora, agentka FBI, Kate Moretti (Rachael Leigh Cook). Potrzebuje ona pomocy w rozwiązywaniu trudnych spraw kryminalnych. Premiera trzech pierwszych odcinków serialu „Pułapki umysłu” w poniedziałek, 21 listopada o godzinie 21:05, kolejne odcinki w poniedziałki o godzinie 21:05 tylko w AXN White.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *