Premiery w marcu na FOX

W marcu 2016 roku na kanale FOX czekają na widzów nowe odsłony popularnych seriali oraz nowa produkcja, która zadebiutuje na antenie kanału.

Pierwsza z nich to 5. sezon serialu „Homeland”, który zadebiutuje na FOX już 3 marca. Widzowie będą świadkami dalszej walki z terroryzmem, który zatacza coraz szersze kręgi. Zobaczą jak masowa inwigilacja, globalna komunikacja i media społecznościowe mogą być wykorzystywane do obrony i walki z terroryzmem na całym świecie.
Premiera: czwartek, 3 marca, godzina 22:00 (dwa odcinki)
Emisja: czwartek, od godziny 22:00

15 marca na antenie FOX zadebiutuje z kolei serial kryminalny „Rosewood”, który śledzi losy niezwykle zdolnego, inteligentnego i charyzmatycznego patologa dr. Beaumonta Rosewooda, który jest jednym z najlepszych w swoim fachu w Miami.
Premiera: wtorek, 15 marca, godzina 21:00 (dwa odcinki)
Emisja: wtorek, od godziny 21:00

Ostatnia propozycja to 2. sezon serialu „Agentka Carter”. Akcja drugiej serii rozgrywa się w 1947 roku. Peggy przenosi się z Nowego Jorku do Los Angeles, gdzie podejmuje się nowej, niebezpiecznej misji, poznaje nowych przyjaciół oraz… otwiera się na nową miłość… Kobieta staje się agentką-legendą, którą podziwiają inni koledzy z branży.
Premiera: piątek, 11 marca, godzina 21:00 (dwa odcinki)
Emisja: piątek, od godziny 21:00

Źródło: FOX International Channels Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *