Premiery w sierpniu 2017 na FOX

FOX w sierpniu 2017 roku szykuje nie lada gratkę dla wielbicieli szpiegowskich thrillerów i politycznych perturbacji na szczytach władzy. Widzowie zobaczą wysoko oceniany i nagradzany nieanglojęzyczny serial dramatyczny „Podwójna gra” (False Flag) i szósty sezon zmagań Olivii Pope, ekspertki w zakresie ochrony tajemnic i wizerunku polityków, osób publicznych, znanych, bogatych, czy u szczytu kariery, w serialu „Skandal”.

Śledź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX

Widzowie FOX, jako jedni z pierwszych w Europie, będą mogli zobaczyć trzymający w napięciu izraelski thriller szpiegowski „Podwójna gra” (False Flag), zainspirowany zamachem na lidera Hamasu, dokonanym przez agentów Mossadu. Jedną z jego producentek jest Maria Feldman, pracująca przy serialu „Homeland”. Ośmioodcinkowy dramat, pełen nieoczekiwanych wydarzeń i zwrotów akcji sprawi, że widzowie z niecierpliwością będą czekać na kolejne epizody.

Serial „Podwójna gra” to opowieść o pięciorgu, z pozoru zwyczajnych, obywatelach Izraela, którzy w ciągu zaledwie jednej nocy zostają wciągnięci w porywającą międzynarodową aferę szpiegowską. Pochłonięci codziennymi sprawami, pewnego ranka poprzez medialne relacje odkrywają, że są wplątani w brutalne porwanie, związane ze zniknięciem irańskiego ministra obrony podczas jego tajnej wizyty w Moskwie. Wydają się być niewinni, a cała historia sprawia wrażenie tragicznej pomyłki. Szybko okazuje się, że każdy z bohaterów ma coś do ukrycia…

Produkcja zyskała ogromne uznanie w Izraelu, powodując jednocześnie szerokie międzynarodowe zainteresowanie. Została m.in. wybrana do Special Series Selection na festiwalu Berlinale w 2015 roku. W głównych rolach zobaczymy:
ISHAI GOLAN („Więźniowie wojny”), jako Ben „Benny” Rephael,
MAGI AZARZAR („The kind words”), jako Natalie Alfassia,
ANIA BUKSTEIN („Gra o tron”), jako Asia Brindich,
ANGEL BONANNI („Rock Ba-Casba”), jako Sean Tilson,
ORNA SALINGER, jako Emma Lipman.

„Podwójna gra”

Premiera: czwartek, 3 sierpnia, godzina 21:00 (2 docinki)
Emisja: czwartek, godzina 22:00

Serialu „Skandal” nie trzeba widzom FOX przedstawiać – w sierpniu fani zobaczą premierowy, szósty sezon tego amerykańskiego serialu. Olivia Pope (Kerry Washington, „Django”, „Nominacja”) jest pierwszą osobą, do której dzwonią osoby publiczne, znane i bogate aby zatuszować swoje błędy i ukryć potencjalne skandale. W swoim fachu jest najlepsza, a swoje spektakularne sukcesy zawdzięcza niesamowitej intuicji. Olivia i jej partnerzy codziennie ścigają się z czasem, żeby opanować niewielkie kryzysy zanim staną się olbrzymimi katastrofami. Zespół tworzą niezwykłe osobowości ale one także skrywają swoje prywatne tajemnice.

Sezon 6. kontynuuje wątek zmagań Olivii i jej zespołu z politycznymi skandalami u szczytów władzy Białego Domu w Waszyngtonie. Ogłoszone zostały wyniki wyborów prezydenckich. Tymczasem narodowy kryzys zmusza ustępującego prezydenta Fitzgeralda Granta (Tony Goldwyn) do podjęcia ostatnich ważnych decyzji, wywołując tym samym ciąg gwałtownych skutków.

Twórcą i producentem wykonawczym „Skandalu” jest Shonda Rhimes, znana m.in. z wielokrotnie nagradzanego serialu „Grey’s Anathomy: Chirurdzy”.

„Skandal”

Premiera: sobota, 5 sierpnia, godzina 20:05 (2 odcinki)
Emisja: sobota, godzina 20:05 (2 odcinki)

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *