„Premierzy” z nowego studia i o nowej porze (zdjęcia)

Program „Premierzy”, nadawany co tydzień na antenie Polsat News, zmienił studio (do tej pory był realizowany ze studia Polsat News, teraz nadawany jest z nowego, zewnętrznego studia). Zmieniła się także pora emisji – teraz program nadawany jest w piątki o godzinie 19:30. „Premierów” do studia zapraszają niezmiennie Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała.

„Premierzy” to cotygodniowy program na antenie Polsat News, w którym byli premierzy RP podsumowują najważniejsze wydarzenia tygodnia. Program jest emitowany na żywo ze specjalnego studia z udziałem publiczności i ekspertów. W roli gospodarzy występują Dorota Gawryluk oraz Jarosław Gugała. „Premierzy” spotykają się w Polsat News co piątek o godzinie 19:30.

Tylko w tym programie, komentarz do najważniejszych wydarzeń interesujących Polaków, przekazują goście największego kalibru, czyli osoby które zajmowały urząd Prezesa Rady Ministrów. W programie możemy zobaczyć m.in. Leszka Millera, Jana Krzysztofa Bieleckiego i Waldemara Pawlaka. Premierzy podsumowują nie tylko bieżące wydarzenia, ale zajmują się również wszystkimi najważniejszymi zagadnieniami politycznymi, społecznymi oraz gospodarczymi z kraju i ze świata.

Pierwsze wydanie zostało nadane 6 kwietnia 2013 roku o godzinie 19:30. Obecnie program nadawany jest o nowej porze i z nowego studia, w piątki o godzinie 19:30.

pnpremierzy1
Zdjęcie: Telewizja POLSAT
pnpremierzy2
Zdjęcie: Telewizja POLSAT
pnpremierzy3
Zdjęcie: Telewizja POLSAT

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *