Prezydencki wieczór wyborczy na antenie Polsat News

10 maja 2015 roku na antenie Polsat News od godziny 20:45 do północy będzie miał miejsce wieczór wyborczy i ogłoszenie sondażowych wyników wyborów na Prezydenta RP.

Gospodarzami studia będą Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała. Wraz z nimi, wybory komentować będą politycy, eksperci i dziennikarze. Prognozy wyników wyborczych oraz komentarz i interpretacja danych (badanie exit poll przygotowane przez IPSOS) przedstawią dziennikarze Telewizji POLSAT w studiu wirtualnym Polsat News. Dane uzyskane przez IPSOS będą zawierały informacje o prognozowanym procentowym poparciu dla poszczególnych kandydatów, frekwencji wyborczej oraz przekroju demograficznym.

W stałym kontakcie z widzami poprzez portale społecznościowe m.in. Facebook i Twitter będzie Klaudiusz Slezak, na co dzień reporter Polsat News.

Relacje ze wszystkich sztabów wyborczych kandydatów oraz z siedziby Państwowej Komisji Wyborczej przedstawią reporterzy Polsat News.

Współpraca Polsat News z radiową Jedynką

Wieczór wyborczy jest przygotowywany wspólnie z radiową Jedynką, którą reprezentować będzie Przemysław Szubartowicz. Planowane są wejścia antenowe zarówno ze studia telewizyjnego, jak i radiowego. Radiowa Jedynka pokaże studio wyborcze Polsatu News na swojej stronie www, a Polsat News obraz ze studia radiowego. Wśród zaproszonych do studia Polsatu News publicystów znajdą się dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia.

Specjalne wydanie programu „Nowy dzień z Polsat News” w powyborczy poranek

Poranek powyborczy 11 maja br. to specjalne wydanie programu „Nowy dzień z Polsat News”. Program poprowadzi Bartosz Kurek, a analizę wyborczą ze studia wirtualnego przedstawi Michał Stela. W programie zobaczymy także gorące komentarze i rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Początek programu w poniedziałek o godzinie 5:58 na antenach kanałów Polsat i Polsat News.

Wieczór wyborczy, emisja w niedzielę, 10 maja 2015 roku o godzinie 20:45 w Polsat News. „Nowy dzień z Polsat News” – wydanie specjalne, emisja w poniedziałek, 11 maja 2015 roku o godzinie 5:58 w kanałach Polsat i Polsat News.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *