Producent preparatów witaminowych sponsorem „Disco Star”

Producent preparatów witaminowych zaangażował się w trzecią edycję programu „Disco Star”, który od 14 marca w każdą sobotę o godzinie 18:00 można zobaczyć na antenie Polo TV.

Działania sponsorskie widoczne będą od odcinka 5., czyli od pierwszego odcinka eliminacyjnego (pierwsze 4 odcinki pokażą castingi do programu), do końca emisji talent show, tj. od 11 kwietnia do 30 maja. Ponadto już od 16 marca emitowane będą billboardy sponsora w „Disco Star Kulisy” – programie przedstawiającym kulisy i materiały dodatkowe, emitowanym w Polo TV od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 17:00.

Produkty sponsora obecne będą w „Disco Star” w tzw. strefie relaksu, czyli w miejscu, w którym uczestnicy po swoich występach będą oczekiwać na werdykt jury. Ponadto także widzowie będą mogli wziąć udział w konkursie pod hasłem „Najbardziej Energetyczny Uczestnik”. Głosować na swojego faworyta, który na tle pozostałych 36 uczestników wyróżniać się będzie energią i charyzmą, będzie można poprzez stronę polotv.pl oraz specjalną podstronę programu „Disco Star”. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną w odcinku półfinałowym, czyli 23 maja o godzinie 18:00 na antenie Polo TV.

Źródło: Lemon Records

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *