Produkcja własna „Oblicza zła” na CBS Reality

„Jak ktoś mógł zrobić coś tak strasznego?” – to pytanie, które zadajemy sobie zazwyczaj, gdy usłyszymy w wiadomościach o jakiejś przerażającej zbrodni. W ramach wstrząsającej, 10-odcinkowej serii dokumentalnej widzowie będą mogli poznać tajemnice umysłów osób, które dopuściły się najgorszych występków – gwałcicieli, porywaczy i morderców. Grono ekspertów spróbuje też odpowiedzieć na najbardziej palące pytanie o przyczynę zaistnienia tak szokujących zbrodni. Na premierowe odcinki serii będącej produkcją własną CBS Reality zaprasza od 9 do 20 stycznia, w dni powszednie o godzinie 22:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym CBS Reality

W każdym odcinku serii „Oblicza zła” zostanie omówiony odrębny typ zbrodniarza na podstawie kilku kluczowych spraw kryminalnych. Jeden z nich jest poświęcony w całości psychopatom – osobom pozbawionym empatii, które nie są w stanie odczuwać żalu za popełnione przez siebie czyny. Widzom zostanie przybliżona m.in. sylwetka Joanny Dennehy, Angielki, matki dwójki dzieci, która w 2013 roku zamordowała trzech mężczyzn i usiłowała zabić dwóch kolejnych.

W jednym z kolejnych odcinków poznamy historię trzech przywódców różnych kultów, którzy swoimi działaniami doprowadzili do śmierci wielu osób. Będzie to m.in. Jim Jones, założyciel i lider apokaliptycznej sekty Świątynia Ludu, który w 1978 roku zmusił ponad 900 członków swojego kultu do samobójstwa poprzez przyjęcie cyjanku.

Za pomocą materiałów archiwalnych, analiz ekspertów i wywiadów ze świadkami, program „Oblicza zła” odkrywa przed widzami przerażające tajemnice umysłów najbardziej niebezpiecznych zbrodniarzy.

Na premierowe odcinki serialu dokumentalnego „Oblicza zła” CBS Reality zaprasza od 9 do 20 stycznia, od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00.

Źródło: CBS Reality

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *