Program dokumentalny „Uzdrowiciel” na TLC

Przewlekły ból, cierpienie, tęsknota za normalnym funkcjonowaniem i bezradność medycyny. Tysiące ludzi na świecie żyją nadzieją na poprawę swojego stanu zdrowia. Niestety, tradycyjna medycyna nie zawsze jest w stanie im pomóc. Charlie Goldsmith australijski bioenergoterapeuta, człowiek o nieprzeciętnej energii, i to dosłownie, przychodzi im z pomocą. Jego niezwykłe zdolności potrafią uleczać groźne infekcje i uśmierzać największy ból. Po raz pierwszy w Polsce, telewizja TLC przedstawia nieprzeciętnego człowieka, uzdrowiciela i jego pacjentów. W serii dokumentalnej „Uzdrowiciel” poznamy historię Charliego Goldsmitha, będziemy świadkami uzdrowień, które stały się możliwe dzięki jego nadprzyrodzonemu darowi. Premierowy odcinek programu już 16 stycznia o godzinie 22.30 w telewizji TLC.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TLC

Charlie Goldsmith to niezwykłe zjawisko, uzdrowiciel, a przede wszystkim dobry człowiek, który wykorzystuje swoją energię, aby leczyć ludzi. Pomógł już wielu cierpiącym na chroniczny ból, infekcje czy alergie. Czy to możliwe, aby 60 sekundowa sesja, była skuteczniejsza niż konwencjonalne terapie medyczne? Otóż tak! Lekarze i naukowcy zachodzą w głowę i zastanawiają się jak to możliwe, że jeden człowiek jest w stanie zdziałać więcej niż kilkusetletni dorobek medycyny. Z pozoru trudne przypadki przewrotnie są łatwe dla australijskiego uzdrowiciela i na odwrót. Tam, gdzie brak odpowiedzi ze strony medycyny jest pole do działania dla Charliego. Mając osiemnaście lat odkrył swój talent, jednak dopiero teraz odważył się mówić o tym otwarcie i wykorzystać, aby pomagać wielu. Jednak są pewne zasady. Nigdy nie obiecuje, że uzdrowi, ale stara się zrobić wszystko by tak się stało. To jego prywatna misja, za którą nie oczekuje wynagrodzenia.

Cały świat jest pod wrażeniem jego umiejętności, a ci, którzy znoszą niewyobrażalny ból tylko dzięki nadziei chcą go poznać osobiście. To dla nich szansa na powrót do normalności. Najbardziej sceptyczni zdają się zmienia zdanie widząc, że uzdrowiciel ma niesamowitą moc. Leczenie siłą woli, energią czy dotykiem potrafi działać cuda. Najlepiej o tym wiedzą dotychczasowi pacjenci bioenergoterapeuty. W programie śledzimy losy nie tylko Charliego, ale poznajemy historię zwykłych ludzi oraz gwiazd, którzy od długiego czasu cierpią na różne dolegliwości. To najlepszy dowód i potwierdzenie jego zdolności. Wśród nich jest była pielęgniarka i matka piątki dzieci. Przewlekły ból nie pozwala jej chodzić, cieszyć się życiem i realizować jako gospodyni. Lekarze, z którymi pracowała w szpitalach nie są w stanie jej pomóc. Czy Charlie sprawi, że na nowo zacznie chodzić i odzyska radość życia? Kolejnym pacjentem jest dwuletni chłopiec, który przez skomplikowane dolegliwości cierpi na niewyobrażalny ból. Wśród pacjentów nie brak także znanych osobowości: aktorki Jennifer Grey cierpiącej od lat na ból szyi czy komika Gary’ego Owena mającego problem z kolanem. Czy będą w stanie potwierdzić, że Charlie to jedyny w swoim rodzaju uzdrowiciel?

Przygotuj się na ogromną dawkę pozytywnej energii i oglądaj „Uzdrowiciela”. Już od 16 stycznia o godzinie 22.30 w telewizji TLC jedyna tak prawdziwa, poruszająca i emocjonalna seria dokumentalna.

Źródło: Discovery Networks CEEMEA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *