FOX ogłasza datę premiery serialu „Deep State”

Są fakty, jest fikcja i jest też prawda. Jedno jest pewne – „DEEP STATE” na pewno stanie się nowym, telewizyjnym przebojem. W roli głównej występują znany aktor Mark Strong oraz gwiazda serialu „Gra o Tron”, Joe Dempsie. Najnowszy szpiegowski serial stacji FOX zadebiutuje na antenie już w poniedziałek 9 kwietnia o 21.00. „DEEP STATE” to serial sensacyjny, który z pewnością wzbudzi w widzach wielkie emocje. Jego akcja wprowadzi nas w realia dwulicowego i bezwzględnego świata wywiadu, w którym wyrzuty sumienia są równoznaczne z wydaniem wyroku śmierci na siebie samego i swoich bliskich.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX

Głównym bohaterem „DEEP STATE” jest Max Easton (Mark Strong, „Szpieg”, „Wróg numer jeden”, „Kingsman: Złoty krąg”), były szpieg, który rozpoczął nowe życie w Pirenejach, ale wciąż prześladuje go mroczna przeszłość. Po wielu latach zostaje ponownie wezwany na rozmowę przez George’a White’a (Alistair Petrie, „Nocny recepcjonista”, „Łotr 1. Gwiezdne wojny”), szefa tajnej wspólnej komórki MI6 i CIA zwanej „Sekcją”. White nakłania Maxa, aby wrócił do pracy w terenie i pomścił śmierć swojego syna, Harry’ego (Joe Dempsie, „Gra o tron”, „Kumple”). Stawka w grze rośnie, kiedy Max zostaje mimowolnie wciągnięty w tajną wojnę obcych wywiadów oraz spisek, którego autorzy chcą zbić fortunę na destabilizacji na Bliskim Wschodzie. Max zaczyna prowadzić bardzo niebezpieczną grę, bo wielkie korporacje są gotowe zrobić wszystko, by chronić swoją reputację i mroczne tajemnice. Korupcja wydaje się być wszechobecna. Komu może zaufać Max? Kto mówi prawdę? I co trzeba zrobić, żeby ją odkryć? Aby poznać odpowiedź na to pytanie, Max musi wrócić do niebezpiecznego i brutalnego życia, z którym kiedyś chciał raz na zawsze skończyć. Współtwórcą, reżyserem i scenarzystą serialu jest Matthew Parkhill („Twardzielka”).

Bardzo cieszę się, że już w kwietniu w naszej ramówce pojawi się serial „DEEP STATE”. Jest to pierwsza produkcja fabularna zrealizowana przez Fox Networks Group w tym regionie, która wpisuje się w tradycję wielkich hollywoodzkich produkcji. Jesteśmy dumni z efektów naszej współpracy z niezwykle utalentowaną ekipą spółki Endor Productions i z niecierpliwością czekamy na dzień, w którym serial będą mogli zobaczyć nasi widzowie. Mamy nadzieję, że „DEEP STATE” zachwyci ich tak samo jak nas – powiedział Jeff Ford, wiceprezes ds. rozwoju treści spółki FNG Europe & Africa.

„DEEP STATE” to pełen emocji i zaskakujących zwrotów akcji thriller, który porusza bardzo aktualne problemy. Czekamy na jego premierę w kwietniu, a na razie przedstawiamy pierwszy trailer serialu oraz przedpremierowe zdjęcia. Bardzo się cieszę, że już niedługo będziemy mogli pokazać serial „DEEP STATE” na antenie FOX w Polsce – dodała producentka wykonawcza Hilary Bevan Jones ze spółki produkcyjnej Endor, będącej częścią grupy Red Arrow.

W gwiazdorskiej obsadzie serialu „DEEP STATE” występują nominowany do nagrody BAFTA/Tony aktor Mark Strong („Szpieg”, „Wróg numer jeden”, „Kingsman: Złoty krąg”), Joe Dempsie („Gra o tron”, „Kumple”), Karima McAdams („Wikingowie”), Alistair Petrie („Nocny recepcjonista”, „Łotr 1. Gwiezdne wojny”), Anastasia Griffith („Układy”, „Dawno, dawno temu”), Lyne Renée („Split”), Amelia Bullmore („Happy Valley”), Kingsley Ben-Adir („Król Artur: Legenda miecza”), Pip Torrens („The Crown”) i Fares Fares („Tyran”).

Premiera „DEEP STATE” odbędzie się w poniedziałek 9 kwietnia o godz. 21:00 tylko na FOX.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *