Trójkowa Offensywa De Luxe, czyli Kortez, niXes i inni

Już od 2007 roku, w jeden ze styczniowych piątków, Piotr Stelmach zaprasza słuchaczy Trójki na specjalne wydanie swojej autorskiej audycji „Offensywa”. Tym razem odbędzie się ona 12 stycznia, a w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej wystąpią: Kortez, niXes, L.Stadt i Decadent Fun Club. Podczas koncertu zostaną wręczone również „Szczoty”, czyli doroczne nagrody „Offensywy de Luxe”. Początek koncertu i transmisji o godz. 22.05.

To już dwunasta edycja „Offensywy De Luxe”. I znów będzie miała imponujący skład – zapowiada Piotr Stelmach, gospodarz wieczoru. I nie przesadza, bo jego zaproszenie do zagrania w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej przyjęli artyści, których nie trzeba przedstawiać nie tylko słuchaczom „Offensywy”. Będą to: podbijający listy przebojów serca słuchaczy i Kortez (z piosenkami z nowej płyty „Mój dom”); Ania Rusowicz z nowym, zaskakującym projektem niXes; nietuzinkowy i bardzo ambitny zespół L.Stadt, a wreszcie niedawni debiutanci, czyli nietuzinkowa i obiecująca grupa Decadent Fun Club.

Wszyscy uczestnicy „Offensywy de Luxe” otrzymają prestiżowe nagrody – słynne „Szczoty”. – Ale niewykluczone, że to nie wszyscy goście, którzy tego wieczoru pojawią się na trójkowej scenie, bo „Offensywa de Luxe” to zawsze był koncert z niespodziankami – mówi Piotr Stelmach, gospodarz wieczoru.

Transmisja na antenie Trójki w piątek 12 stycznia od godz. 22.05.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *