Program „#MojeIgrzyska” w Eurosporcie

W drodze do Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang 2018 Eurosport stawia nie tylko na transmisje zawodów Pucharu Świata. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, aplikacji mobilnej i strony internetowej, stacja w lekki sposób przybliży kibicom wybitnych polskich sportowców, komentatorów i ekspertów, którzy w programie „#MojeIgrzyska” będą wspominać najważniejsze dla nich momenty związane z igrzyskami olimpijskimi.

Dlaczego Adam Małysz w Salt Lake City nie zdobył złota? Co było momentem zwrotnym dla Zbigniewa Bródki w Soczi? Czym był dla Karoliny Riemen-Żerebeckiej pierwszy start na igrzyskach? Jak czuł się Kamil Stoch przed konkursem na skoczni normalnej w Soczi? Dzięki programowi Eurosportu „#MojeIgrzyska” kibice wrócą do najważniejszych momentów igrzysk olimpijskich i wysłuchają osobistych wspomnień ich głównych bohaterów. „#MojeIgrzyska” to jeden z krótkich formatów wideo, mających wzbogacić ofertę digitalową Eurosportu.

Nowe wideo ze sportowcami będą pojawiały się na profilu Eurosportu na Facebooku, w aplikacji mobilnej Eurosportu oraz na stronie eurosport.interia.pl w każdy wtorek. Wybrane odcinki pojawią się także na telewizyjnych antenach Eurosportu. Z kolei co czwartek ukazywać się będą programy „#MojeIgrzyska” z ekspertami i komentatorami w rolach głównych. Swoje sekrety przed kibicami odkryją m.in. Igor Błachut, Tomasz Jaroński i Marek Rudziński, ale także… eksperci i komentatorzy niezwiązani na co dzień ze sportami zimowymi, tacy jak Maciej Żurawski, Radosław Gilewicz, Radosław Majdan, Tomasz Lach, Adam Probosz, czy Dariusz Baranowski.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *