Koncert Mery Spolsky w radiowej Czwórce

W piątek 24 listopada w radiowej Czwórce wystąpi Mery Spolsky. Artystka będzie gościem Damiana Sikorskiego w audycji „Będzie głośno”. Początek koncertu po godz. 18.00.

Mery Spolsky sama pisze teksty, komponuje, aranżuje i produkuje muzykę, gra na gitarze, czasem na klawiszach, a także projektuje ubrania. Stylizacje Mery Spolsky to nieodłączny element jej występów. W kolekcjach występują zawsze trzy kolory: czarny, biały i czerwony.

Jej pierwszy singiel oraz teledysk „Miło Było Pana Poznać” pojawił się na początku czerwca. Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel i klip „Alarm”. 15 września nakładem Kayaxu ukazał się debiutancki album zatytułowany „Miło Było Pana Poznać”.

Występy artystki można było dotychczas zobaczyć podczas: zeszłorocznego Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie; Targów Muzycznych Co Jest Grane w Warszawie, Spring Break’u w Poznaniu, a także na United Islands of Prague, Open’erze (Alter Stage), Chonabibe Festival oraz jako support Imany.

W piątek 24 listopada Mery Spolsky zagra koncert w audycji Damiana Sikorskiego „Będzie Głośno”. Czwórka zaprasza do słuchania audycji o godz. 18.00 na stronie www.czworka.online, poprzez aplikację Player Polskie Radio i w systemie cyfrowym DAB+.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *