Program „Po prostu Jillian” w E!

Najnowszy serial dokumentalny kanału E! Entertainment to szansa na poznanie Jillian Michaels nie tylko jako światowej sławy trenerki fitness, ale też wrażliwej osoby, matki, partnerki, przyjaciółki i pani domu, która na co dzień przeżywa te same problemy co większość zwykłych kobiet. Premiera „Po prostu Jillian” w niedzielę 31 stycznia 2016 roku tylko na kanale E! Entertainment.

Jillian Michaels to przedsiębiorca, trenerka osobista i telewizyjna gwiazda. Ma tysiące fanów na całym świecie. Jillian słynie z wyrazistej osobowości i propagowania zdrowego stylu życia. Popularność zdobyła też za sprawą udziału w reality show „The Biggest Loser” w roli trenerki. Teraz będziemy mieli okazję obserwować życie Jillian Michaels od kuchni. Poznamy jej rodzinę i przyjaciół oraz zobaczymy, jak radzi sobie z codziennymi problemami, świętuje sukcesy i znosi porażki.

Silny charakter, wytrzymałość, zwinność oraz niesłychana umiejętność motywacji siebie i innych – to znane wszystkim cechy Jillian Michaels. To jednak tylko jedno oblicze tej popularnej osobowości telewizyjnej. Codziennie życie Jillian upływa na wychowywaniu dwójki dzieci, pielęgnowaniu miłości do życiowej partnerki, kontaktach biznesowych, spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi oraz opiece nad… 15 zwierzętami.

Po raz pierwszy fani będą mogli z bliska przyjrzeć się kobiecie, która własnymi siłami i ogromną determinacją zbudowała swoje biznesowe imperium, a równocześnie starała się zachować bliskie relacje z ważnymi dla niej osobami, darzącymi ją wsparciem i pomagającymi ogarnąć chaos codziennych spraw. W ośmiu odcinkach sezonu Jillian będzie starała się zachować zdrowy balans w opiece nad stale rosnącym biznesem oraz swoimi dziećmi – pięcioletnią córką Lukensią („Lu”) oraz trzyipółletnim synem Phoenixem – wychowywanymi wspólnie z życiową partnerką, Heidi Rhoades.

Jillian wraz ze swoim wspólnikiem Giancarlo stale opracowuje nowe sposoby na sprostanie wymaganiom ogromnej rzeszy fanów. Pracują nad nowymi projektami telewizyjnymi, książkami, ćwiczeniami na DVD, inwestycjami biznesowymi, liniami żywności, suplementów i odzieży treningowej… Tymczasem w domu, oprócz dzieci i Heidi, na zainteresowanie Jillian czeka całe stadko zadomowionych zwierząt, w tym świnka Stella, która bardzo polubiła spędzać noce w… sypialni.

Cokolwiek by się nie działo w jej ciekawym życiu, Jillian Michaels każdego dnia udowadnia, że co prawda nikt nie jest doskonały, ale z drugiej strony – nic nie jest niemożliwe.

„Po prostu Jillian”

Premiera: niedziela, 31 stycznia, godzina 20:00
Emisja: niedziela, godzina 20:00

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *