Program „Prezydenci i Premierzy” na żywo w Polsat News

W sobotę, 5 marca 2016 roku o godzinie 20:00, Polsat News pokaże premierowe wydanie nowego, cotygodniowego programu publicystycznego „Prezydenci i Premierzy”. W roli prowadzącej zobaczymy dziennikarkę „Wydarzeń” – Dorotę Gawryluk, a jej pierwszymi gośćmi będą: były prezydent Bronisław Komorowski oraz byli premierzy Leszek Miller i Waldemar Pawlak.

Polsat News od marca, w paśmie wieczornym wprowadza do swojej weekendowej ramówki nowy program na żywo – „Prezydenci i Premierzy”. Widzowie poznają w nim opinie najważniejszych osób w państwie, które przez pryzmat swojego doświadczenia w sprawowaniu urzędu Prezydenta lub Prezesa Rady Ministrów RP, będą wypowiadać się na najważniejsze tematy polityczne, społeczne i gospodarcze minionego tygodnia. Program będzie realizowany z udziałem ekspertów, autorytetów w danych dziedzinach.

W premierowym wydaniu „Prezydenci i Premierzy” gośćmi Doroty Gawryluk będą: Bronisław Komorowski, Prezydent RP w latach 2010-2015, Leszek Miller, premier RP w latach 2001-2004 i Waldemar Pawlak, premier RP w latach 1992, 1993-1995.

W programie zajmiemy się najbardziej istotnymi problemami ze świata polityki, gospodarki, dotyczącymi m.in. zasad funkcjonowania państwa, czy pozycji Polski na arenie międzynarodowej. W każdy sobotni wieczór, swoich komentarzy udzielą politycy największego formatu, którzy na co dzień przyglądają się z boku dynamicznie zmieniającym się wydarzeniom. Do programu zapraszamy również obecnego Prezydenta RP Andrzeja Dudę i Premier Beatę Szydło – mówi Dorota Gawryluk, prowadząca program „Prezydenci i Premierzy”.

Oprawa nowego programu została przygotowana przez zespół Polsat News. Najnowsze wydania programu „Prezydenci i Premierzy” po emisji będą dostępne w serwisie Polsatnews.pl, w zakładce „Nasze programy”.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *