„W dziczy z Bearem Gryllsem” na Discovery Channel

Na planie filmowym gwiazdy światowego kina potrafią dać z siebie wszystko. Niektóre chudną po 30 kilogramów, inne marzną przez długie godziny, zanurzone w lodowatej wodzie. Jak jednak ci genialni aktorzy poradziliby sobie w najbardziej odludnych miejscach na Ziemi, z dala od charakteryzatorów, cateringu czy menedżerów? Przekonać się o tym postanowił najsłynniejszy mistrz szkoły przetrwania – Bear Grylls. W nowej serii programu „W dziczy z Bearem Gryllsem”, popularny łowca przygód zabierze ze sobą największe osobistości Hollywood, takie jak Kate Winslet, Michelle Rodriguez czy Kate Hudson, w mrożącą krew w żyłach wyprawę. Czy wyjdą z niej cało? Premiera „W dziczy z Bearem Gryllsem” już 20 marca 2016 roku na Discovery Channel.

Na wyprawy w pojedynkę z Bearem Gryllsem wyruszali już najwięksi – Jake Gyllenhaal, Channing Tatum, a nawet sam prezydent Barack Obama. Mistrz survivalu nigdy nie spuszcza z tonu, dlatego i tym razem na 48 godzin w dziczy zabierze ze sobą prawdziwy aktorski crème de la crème: m.in. nagrodzoną Oscarem Kate Winslet, nowego „Rocky’ego”, czyli Michaela B. Jordana i gwiazdę „Ślubnych wojen” – Kate Hudson. Wraz z Bearem Gryllsem wybiorą się w najdziksze zakątki naszej planety, by przekonać się, czy są w stanie pokonać granice swojej woli, własnych możliwości, a także by stawić czoła swoim największym strachom i fobiom. Wspólnie z mistrzem survivalu trafią m.in. do panamskiej dżungli, w majestatyczne włoskie Alpy czy we wciąż dzikie Góry Skaliste w USA.

W pierwszym odcinku serii Kate Winslet wyruszy z Bearem Gryllsem w góry Snowdonii położone w Walii. Aby dostać się na szczyt, będą musieli wspólnie skoczyć ze spadochronem, a następnie wspinać się po stromych skałach. A to dopiero początek ekstremalnej przygody. Gwiazda „Titanica” przekona się, jak smakują robaki na surowo i jak złowić rybę gołymi rękami. Sprawdzi też, czy rzeczywiście Bear Grylls ma nerwy ze stali. Wspólny pobyt na odludziu skłoni też aktorkę do zdradzenia mistrzowi survivalu kilku sekretów ze swojej młodości.

Jak potoczą się wyprawy z pozostałymi gwiazdami w innych odcinkach? Czy wszyscy celebryci zachowają zimną krew?

„W dziczy z Bearem Gryllsem”

Premiera: niedziela, 20 marca, godzina 9:00

Źródło: Discovery Networks CEEMEA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *