Program „Remont na 5” w TELE5

Domek działkowy, przedpokój w starym bloku, hotel czy luksusowy dom – każde z tych miejsc w zupełnie nowym programie wnętrzarskim przejdzie gigantyczną metamorfozę. „Remont na 5” poprowadzą aktor Daniel Wieleba wraz ze stylistą Tomaszem Jacykowem. Premiera już w sobotę, 13 stycznia, o godz. 22:10 w TELE5.

Śledź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TELE5

Już od jesieni na adres redakcji programu przychodzą zgłoszenia chętnych, którzy marzą o remoncie swojego mieszkania, domu czy działki. Prowadzący z uwagą czytają wszystkie listy i wybierają najciekawsze zgłoszenia.

Babcia zajmuje się dwoma wnuczkami i nie ma czasu zająć się remontem. Narzeczony postanowił w prezencie kupić wybrance serca domek letniskowy, ale nie starczyło mu już na jego wykończenie. Każda historia jest inna, a zgłoszenia napływają do programu z całej Polski, nieraz kłócimy się ze sobą, które wybrać, które jest najciekawsze i najbardziej wzruszające – tłumaczy Daniel Wieleba, prowadzący „Remont na 5”.

W każdym z trzynastu odcinków programu będzie można zobaczyć spektakularną metamorfozę wnętrza, pośmiać się z żartów prowadzących i zobaczyć ich w nietypowej dla siebie roli, bo nieraz to oni pomagają przy remontach. Dużo śmiechu gwarantowane.

Wiążemy ogromne nadzieje z programem „Remont na 5”. Na naszej antenie dobrze sprawdzają się ciekawe propozycje lifestylowe, więc jestem pewien, że ten format przypadnie naszym widzom do gustu – mówi Andrzej Muras, Prezes Zarządu Tele5

Kocham styl i kolor, więc praca przy metamorfozach wnętrz okazała się dla mnie nie tylko ogromnie przyjemna, ale też bardzo inspirująca. Mogłem zająć się nową dziedziną i okazało się, że mnie całkowicie wciągnęła – opowiada Tomasz Jacyków, prowadzący program.

Premierowe odcinki programu „Remont na 5” będą emitowane w każdą sobotę od 13 stycznia 2018 roku o godz. 21:50 Powtórki będą emitowane we wtorki o 16:25 i w niedziele o 11:50.

Źródło: Polcast

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *