Program „Skandaliści” w Polsat News (wideo i grafika)

21 lutego 2015 roku na antenie Polsat News zadebiutuje nowy program publicystyczny – „Skandaliści”. Formuła programu „Skandaliści” wyjdzie poza ramy tradycyjnie pojmowanej publicystyki. Cechą rozpoznawalną będzie przede wszystkim odwaga w doborze gości i podejściu do tematu.

Formuła programu jest trójdzielna. Pierwsza cześć to intymna rozmowa z bohaterem o tym, co go ukształtowało, jacy ludzie mieli na niego największy wpływ i co go motywuje do działania. W drugiej części program zaprasza do udziału publiczność, która może zadawać gościowi pytania. W trzeciej – pojawia się gość specjalny bohatera. W trakcie programu pokazane zostaną niepublikowane dotąd, unikatowe materiały z prywatnych archiwów gości oraz najmocniejsze wypowiedzi zaproszonych bohaterów oraz opinie o nich. Widz programu zobaczy to, co do tej pory było skrywane przed szeroką publicznością.

Zaproponujemy widzom rozmowy z bohaterami, którzy poruszają wyobraźnię tłumów: politykami, artystami, ludźmi mediów, publicystami. Zaprosimy ich do rozmowy, w której może zdarzyć się wszystko. Skonfrontujemy z wizerunkiem, który sami wykreowali, bądź jaki został im narzucony. Zaprosimy do studia zarówno zwolenników, jak i antagonistów naszych bohaterów. Padną niewygodne pytania, które obudzą emocje a zadowoli nas jedynie prawda. Program wydobędzie na światło dzienne to, co zazwyczaj ukryte. Pokażemy prawdziwą twarz osób znanych milionom, ale często znanych jedynie pozornie – mówi Agnieszka Gozdyra pomysłodawczyni „Skandalistów”.

polsatnewsskandalisci

Program będzie miał dwóch prowadzących: Agnieszkę Gozdyrę oraz Marka Kacprzaka.

„Skandaliści”

Premiera: sobota, 21 lutego, godzina 20:00
Emisja: sobota, godzina 20:00

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *