Program „Więc jak” Sławomira Jastrzębowskiego w NOWA TV

Po ponad trzech latach obecności na antenie Superstacji program „Więc jak” Sławomira Jastrzębowskiego przechodzi do NOWA TV.

Do swojego programu Sławomir Jastrzębowski zaprasza osoby, prezentujące różne poglądy i punkty widzenia. Jego goście to przede wszystkim osobowości polskiej sceny politycznej, ludzie mediów oraz celebryci. Prowadzący porusza aktualne tematy, które najbardziej interesują Polaków.

Poważne tematy nie zawsze muszą być prezentowane w śmiertelnie poważnym i podniosłym tonie. „Więc jak” jest programem, w którym nie zawsze serio traktuję politykę i polityków. Rozmowy z moimi gośćmi prowadzę z przymrużeniem oka i z dystansem. Nowa antena absolutnie nie oznacza zmiany charakteru mojego programu – mówi Sławomir Jastrzębowski.

10 marca zostanie wyemitowany ostatni odcinek dotychczasowego programu Jastrzębowskiego – „Ale o co chodzi”. Formuły „Więc jak” i „Ale o co chodzi” są bardzo zbliżone, dlatego podjęta została decyzja o pozostawieniu na antenie jednego formatu. „Więc jak” już od 14 marca, w każdy wtorek i czwartek, w wieczornym paśmie publicystycznym.

Zamiana na „Więc jak”, który będzie miał nie jeden, a dwa premierowe odcinki w tygodniu, oznacza dla mnie jeszcze więcej okazji do spotkań na antenie NOWEJ TV z barwnymi i niebanalnymi postaciami ze świata polityki, mediów, czy show biznesu – dodaje prowadzący.

Formuła współpracy z gazetą codzienną „Super Express” zostanie zachowana. W dzienniku (w każdą środę i piątek) publikowane będą skrócone wersje wywiadów Sławomira Jastrzębowskiego, przeprowadzonych w programie „Więc jak”.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *