Przeboje lata na CBS Europa

W czerwcu 2016 roku na widzów CBS Europa czekają uznane tytuły z plejadą gwiazd: „To skomplikowane” (Meryl Streep, Alec Baldwin, Steve Martin), „Prezydent – Miłość w Białym Domu” (Michael Douglas, Anette Benning) oraz „Co z oczu, to z serca” (Jennifer Lopez, George Clooney).

„To skomplikowane”
Jane Adler (Meryl Streep) jest rozwiedziona od 10 lat. Kobieta poukładała sobie życie: prowadzi popularną cukiernię w Santa Barbara i zabiera się za wymarzoną przebudowę domu. Jej dzieci są już dorosłe – najstarsza córka planuje ślub, a młodsza właśnie opuściła gniazdo. Cała rodzina spotyka się w Nowym Jorku na rozdaniu dyplomów syna Jane, Luke’a. Na uroczystości ma też się pojawić były mąż bohaterki – Jake (Steve Martin), który jest żonaty z dużo młodszą Agness i wychowuje jej pięcioletniego syna. Traf chce, że druga pani Adler nie może uczestniczyć w rodzinnym spotkaniu, a dzieci zajmują się imprezą pożegnalną Luke’a. Jane i Jake spędzają wspólnie wieczór w hotelowej restauracji, a następnie… lądują w łóżku. Romans działa ożywczo na Jane. Ale czy ona naprawdę tego chce?
Emisja: piątek, 3 czerwca, godzina 21:00

„Prezydent – Miłość w Białym Domu”
Prezydent Andrew Shepherd (Michael Douglas) – wdowiec samotnie wychowujący dwunastoletnią córkę – cieszy się ogromną popularnością i sympatią. Gdy w Białym Domu pojawia się nowa lobbystka na rzecz środowiska, Syndey Ellen Wade (Annette Bening), prezydent od pierwszej chwili ulega jej urokowi. Tego samego wieczora zaprasza ją na oficjalną kolację z nowo wybranym prezydentem Francji. Wkrótce prasa zaczyna huczeć od plotek o nowej dziewczynie Shepherda. Ten fakt postanawia wykorzystać senator Bob Rumson, który startuje w prezydenckich wyborach z ramienia opozycji.
Emisja: piątek, 10 czerwca, godzina 21:00

„Co z oczu, to z serca”
Jack Foley (George Clooney) napada na banki, jednak nie ma szczęścia i odsiaduje kolejny wyrok. Kiedy do ucieczki z więzienia szykuje się dwóch Kubańczyków, Jack postanawia wykorzystać tę okazję. Pomaga mu jego kumpel Buddy (Ving Rhames), z którym ma dokonać kolejnego, dużego skoku. Lecz nie wszystko idzie zgodnie z planem. Gdy na więziennym parkingu uciekinierów próbuje powstrzymać pracująca w biurze szeryfa stanowego Karen Sisco (Jennifer Lopez), Jack i Buddy porywają ją, a wspólna podróż zbliża uroczego złodzieja i piękną policjantkę. Karen udaje się uciec, lecz wkrótce podąża tropem Jacka. Czy tylko po to, by go ująć?
Emisja: piątek, 24 czerwca, godzina 21:00

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *