„Wyluzuj, Scooby-Doo!” w Boomerang

Tego poczciwego, tchórzliwego psa znają wszyscy! Scooby-Doo i jego paczka ponownie łączą siły, by powstrzymać podstępnych niegodziwców przed realizacją ich niecnych planów. Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu „Wyluzuj, Scooby-Doo!” już 11 czerwca 2016 roku na antenie Boomerang.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Zgrana paczka przyjaciół powraca na trop tajemnic, które wywołają gęsią skórkę nawet u największych twardzieli. W premierowych odcinkach „Wyluzuj, Scooby-Doo”, bohaterowie sprawdzą m.in. czego w zwykłej fabryce chrupek szuka potężny czarnoksiężnik, zmierzą się z sekretem ducha nawiedzającego stare więzienie, a na swojej drodze spotkają także paskudnego potwora z bagien. Jakby tego było mało, zimowe szaleństwa ekipy w górskim schronisku przerwie niepokojąco dziwaczny śnieżny potwór. Na szczęście Fred, Daphne, Velma, Kudłaty i Scooby mają wystarczająco dużo oleju w głowie, by odkryć prawdziwą tożsamość kreatur, które pojawią się na ich drodze.

Historia serii o przygodach strachliwego, obdarzonego ogromnym apetytem psa i jego przyjaciół sięga 1969 roku, gdy rozpoczęto emisję pierwszej kreskówki z udziałem oryginalnej grupy detektywów – „Gdzie jesteś, Scooby-Doo?”. Od tamtej pory bohater doczekał się dwunastu seriali, kilkunastu filmów animowanych i dwóch aktorskich ekranizacji, które łącznie zarobiły na całym świecie prawie pół miliarda dolarów.

Premiera nowych odcinków „Wyluzuj, Scooby Doo!” w sobotę, 11 czerwca o godzinie 11:00. Emisja w weekendy o godzinie 11:00 na antenie Boomerang.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *