Sport.pl z nową wersją mobilną serwisu na EURO 2016

Z okazji Euro 2016 Sport.pl uruchomił nową, szybszą wersję mobilną serwisu. Sport.pl na smartfonach – aplikację i wersję mobilną serwisu – promuje reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak.

Wersja mobilna serwisu Sport.pl ma teraz dużo nowocześniejszy wygląd oraz szybciej się ładuje.

W medialnym biznesie, tak jak w sporcie, liczą się ułamki sekund. W nowej wersji serwisu mobilnego czas ładowania się strony oraz publikacji wyników i wpisów w relacjach na żywo skróciliśmy kilkukrotnie. Jesteśmy przygotowani na najszybsze relacje LIVE ze wszystkich meczów Euro – mówi Marcin Gadziński, dyrektor i wydawca grupy Sport.pl.

Oprócz nowej mobilnej wersji strony w ostatnich miesiącach zaktualizowana została także aplikacja Sport.pl LIVE na urządzenia z systemami operacyjnymi Android i iOS.

W wyścigu zbrojeń na polskim rynku medialnym liczy się taktyka i pomysł. Naszym jest przeniesienie mistrzostw Europy na smartfony. Aplikacja Sport.pl LIVE jest zdecydowanym liderem na rynku, a teraz mamy też mobilną wersję serwisu, która zadowoli najbardziej wymagających kibiców – dodaje Marcin Gadziński.

Sport.pl na smartfonach promuje reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak. Kampania „Sport.pl to jest Twój LIVE” z jego udziałem jest obecna jest w mediach internetowych, prasie, radiu, kinie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej.

Oprócz ambasadora, Sport.pl na czas Euro 2016 pozyskał też partnerów biznesowych, jedne z najaktywniejszych firm na rynku sponsoringu sportowego.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *