Nowe odcinki serialu „Steven Universe” w Cartoon Network

Steven, Perła, Ametyst, Granat i Connie powracają jako drużyna Kryształowych Klejnotów i odkrywają swoje nowe umiejętności, by bronić świat przed złem. Premiera nowych odcinków „Stevena Universe” już 13 czerwca 2016 roku na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Nowe odcinki serialu przyniosą poważne zmiany w życiu bohaterów. Momentem przełomowym będzie ważna, rozpisana na kilka odcinków, misja na Księżycu, po której Steven zupełnie inaczej spojrzy na swoje przyjaciółki. Widzowie poznają historię początków znajomości Rubin i Szafir oraz będą mogli świętować ze Stevenem jego czternaste urodziny. W napięciu utrzyma fanów również dalszy ciąg opowieści – Granat, Perła i Ametyst udadzą się na Wyspę Masek, gdzie połączą siły w walce przeciwko potężnej Malachit. Czy zdołają powstrzymać okrutną istotę?

„Steven Universe” to pierwszy serial Cartoon Network wymyślony przez kobietę. Jego twórczyni, Rebecca Sugar, pracowała wcześniej przy produkcji innego hitu stacji – „Pora na przygodę!”. Perypetie Stevena i Kryształowych Klejnotów są chwalone przez krytyków za dojrzałość i poruszanie bliskich wielu dzieciom tematów, takich jak przełamywanie nieśmiałości i odkrywanie swojej wewnętrznej siły. W 2015 roku serial otrzymał nominację do nagrody Emmy.

Premiera nowych odcinków „Stevena Universe” w poniedziałek, 13 czerwca o godzinie 13:30. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 13:20.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *