Przegląd filmów francuskich w TVP VOD

Od 19 stycznia do 19 lutego platforma TVP VOD zaprasza do oglądania filmów francuskich w ramach 8. edycji internetowego festiwalu – MyFrenchFilmFestival. Pozycje festiwalowe dostępne będą przez miesiąc za darmo w serwisie internetowym i w nowych aplikacjach TVP VOD.

MyFrenchFilmFestival jest jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem światowym, mającym na celu popularyzację twórczości francuskich reżyserów młodego pokolenia. Umożliwia on internautom z całego świata dzielić pasją do kina francuskiego w wybranym przez siebie miejscu. Internetowy festiwal powraca po raz ósmy z nowymi filmami, a w tym roku we współpracy z TVP VOD.

W ramach przeglądu filmów francuskich będzie można zagłosować na swój ulubiony film na stronie festiwalu – MyFrenchFilmFestival.com. Na zakończenie zostaną rozdane nagrody w trzech kategoriach: Nagroda filmowców Chopard, Nagroda publiczności Lacoste i Nagroda prasy międzynarodowej.

TVP VOD stanowi największą bibliotekę cyfrową a użytkownik może obejrzeć aktualne pozycje ramówkowe – odcinki seriali, audycje publicystyczne, religijne, kulturalne, poradnikowe, kulinarne, sportowe, koncerty, gale, unikalne filmy dokumentalne i fabularne, spektakle teatralne oraz telewizyjne archiwalia.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *