Szusuj z głową i z… radiową Czwórką

21 stycznia radiowa Czwórka pojawi się w Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla. Będzie biało, szybko i bez kraks.

„Bezpieczna zima w Dwóch Dolinach” to akcja mająca na celu podniesienie bezpieczeństwa na stoku zwłaszcza najmłodszych narciarzy i snowboardzistów. Start imprezy już o godz. 11.00. Uczestnicy będą mogli m.in. oglądać zainscenizowaną przez ratowników GOPR akcję ratunkową, wziąć udział w symulacji jazdy po alkoholu za pomocą alkogogli czy doskonalić swoją jazdę (hamowanie przed przeszkodą, kontrola prędkości, zatrzymywanie się na stoku podczas jazdy, zabezpieczenie miejsca wypadku, wezwanie pomocy). To jednak nie wszystko! Dla wszystkich, którzy tego dnia pojawią się na stoku Policja zorganizuje panel dotyczący bezpieczeństwa na stoku, a lokalna szkoła narciarska zaprezentuje nie tylko, jak bezpiecznie jeździć, ale też co robić w sytuacjach zagrożenia.

Do godz. 14.00 amatorzy narciarstwa i snowboardu będą mogli brać udział w konkursach nie tylko sprawdzających zdobytą tego dnia wiedzę, ale i… malowania na śniegu.

Czwórka zaprasza do słuchania relacji Patryka Kuniszewicza z „Bezpiecznej zimy w Dwóch Dolinach” w audycjach „Czwarty bieg” i „Co was kręci” na stronie www.czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+ oraz poprzez aplikację Player Polskie Radio.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *