„Przygoda z Bearem Gryllsem” na kanale National Geographic

Król surwiwalu nareszcie na antenie National Geographic! W programie „Przygoda z Bearem Gryllsem” idol telewidzów wyrusza w dzikie i nieprzyjazne rejony świata. Tym razem nie będzie sam. Na dwudniowe wypady, będące absolutnym przeciwieństwem pobytów w 5-gwiazdkowych hotelach, Bear Grylls zaprosi gwiazdy, które znamy z czerwonych dywanów. Zamiast smokingów i połyskujących sukien będą sportowe ubrania, a dopracowane makijaże ustąpią miejsca grubej warstwie błota. Zobacz, jak osoby znane z pierwszych stron gazet poradzą sobie z wyzwaniami, które zazwyczaj wykonują kaskaderzy!

Sprawdź godziny emisji programu „Przygoda z Bearem Gryllsem” w PROGRAMIE TV

Program “Przygoda z Bearem Gryllsem” ukaże zupełnie nowe oblicze laureatów Oscara, superbohaterów Marvela i znanych sportowców. W każdym odcinku Bear Grylls pokaże widzom techniki przetrwania w innych warunkach – od lodowatej Islandii po parną dżunglę w Panamie.

Na „Przygodę z Bearem Gryllsem” wyruszą m.in. Channing Tatum („Magic Mike”, „21 Jump Street”), Brie Larson („Pokój”, „Kapital Marvel”), modelka i aktorka Cara Delevigne („Legion samobójców”), a także dobrze znany widzom kanału National Geographic Alex Honnold, bohater filmu „Free Solo: ekstremalna wspinaczka”.Surwiwalowy mistrz nie będzie ich oszczędzał – będą jedli robaki, spali wśród tarantul, spacerowali po moczarach pełnych krokodyli, a także wspinali się w naprawdę trudnych warunkach.

Sprawdź ofertę kanału National Geographic w PROGRAMIE TV

Przygoda z Bearem Gryllsem – premiery w niedziele od 1 marca o godz. 12:00 na kanale National Geographic.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *