„Słoneczny patrol” w zremasterowanej wersji w Czwórce

Jeden z najpopularniejszych seriali w historii telewizji, „Słoneczny patrol” – w jakości HD, panoramicznym formacie i w nowej oprawie muzycznej – już od 2 marca będą mogli oglądać widzowie Czwórki. Każdego dnia od poniedziałku do piątku w dwugodzinnym paśmie od godz. 16 emitowane będą dwa premierowe odcinki kultowej amerykańskiej produkcji.

Sprawdź godziny emisji serialu „Słoneczny patrol” w PROGRAMIE TV

Spektakularnie odnowiony serial powraca na ekrany po gruntownym remasteringu, w ramach którego oryginalne negatywy kręconej na taśmie filmowej 35 mm produkcji zostały zeskanowane, zdygitalizowane i ponownie zmontowane, dla uzyskania obrazu w standardzie High Definition i formacie 16:9. Oprócz strony wizualnej unowocześniono też ścieżkę dźwiękową – obok oryginalnego tematu przewodniego w oprawie muzycznej znalazło się kilkaset nowych piosenek.

„Słoneczny patrol” to prawdziwy fenomen, z oglądalnością na poziomie 1,1 miliarda osób wpisany do Księgi Rekordów Guinnesa za największą globalną widownię telewizyjną i okrzyknięty przez tygodnik Entertainment Weekly „najpopularniejszym serialem w historii planety” . Produkcja, która przyniosła światową sławę takim gwiazdom jak David Hasselhoff, Pamela Anderson czy Carmen Electra – emitowana dotąd w 48 językach i w ponad 200 krajach – od 31 lat nie schodzi z ekranów, w niemieckiej RTL wciąż uzyskując udziały powyżej średniej stacji.

Sprawdź ofertę TV4 w PROGRAMIE TV

Serial opowiada o grupie ratowników z Los Angeles patrolujących słynne plaże Malibu. Zespołem młodych i utalentowanych ludzi kieruje doświadczony porucznik Mitch Buchannon (David Hasselhoff), który dla swoich podwładnych jest mentorem nie tylko w sprawach zawodowych. Dramatyczne sytuacje na służbie, widowiskowe akcje ratunkowe oraz życiowe i miłosne perypetie bohaterów rozgrywają się w efektownych kalifornijskich plenerach, które dzięki remasteringowi widzowie „Słonecznego patrolu” po raz pierwszy będą mogli oglądać w doskonałej jakości obrazu i w pełnej kolorystycznej krasie.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *