„Przyjaciółki”: Patrycja pozna przyszłych teściów

W najbliższym odcinku „Przyjaciółek” pojawi się Elżbieta Jarosik oraz Grzegorz Wons jako przyszli teściowie Patrcyji (Joanna Liszowska), wybierzemy się na trening bokserski z Zuzą (Anita Sokołowska) i Wojtkiem (Lesław Żurek), a Anka (Magdalena Stużyńska) wreszcie przyłapie Pawła (Bartek Kasprzykowski) na kłamstwie! Co jeszcze wydarzy się w najbliższym odcinku?

Była żona wkracza do akcji – Inga oskarżona o uprowadzenie

Życie Ingi (Małgorzata Socha) pędzi niczym rollercoaster. Dopiero co była na romantycznej randce z Piotrem (Mariusz Zaniewski) i nawet doszło do pocałunku, a już okazało się, że Piotr wymówił mieszkanie, zabrała córeczkę Olę i wyjechał do Monachium. Pod przedszkolem za to pojawi się, uważana dotąd za martwą, żona Piotra, czyli Marzena (w tej roli Anna Gzyra). W najbliższym odcinku Inga nie wytrzyma i podejdzie do kobiety stojącej pod przedszkolem. Wynik tej rozmowy okaże się zaskakujący dla obu Pań. Do czego posunie się była żona na wieść o tym, że Piotr znowu uciekł z jej dzieckiem? Jak na takie wieści zareaguje Inga? I jaką rolę w tym wszystkim odegra bezwzględny Paweł (Bartek Kasprzykowski)?

Poznajmy przyszłych teściów Patrycji – DWIE NOWE POSTACI!

Stało się – Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) planują ślub i wesele. Michał fantastycznie się zachował na wieść o problemach Patrycji i konieczności przeprowadzenia in vitro. Natychmiast zaproponował małżeństwo i zgodził się na przeprowadzenie procedury. Niestety dziewczyna nie tak sobie wyobrażała romantyczne zaręczyny, bajkowy ślub i piękne wesele… Michał jednak nie widzi w tym nic złego – planuje ślub, zanim się oficjalnie oświadczył, co więcej zabiera Patrycję do sklepu z pierścionkami, aby sobie go sama wybrała i przy przyszłej narzeczonej rozmawia ze sprzedawcą o pieniądzach! Sytuacja zaczyna powoli robić się coraz bardziej napięta… W 11 odcinku na kolację do Patrycji i Michała przychodzą jego rodzice – Marzena (w tej roli Elżbieta Jarosik) i Zdzisław (Grzegorz Wons). Przyszli teściowie postanowili bardzo zaangażować się w planowanie wesela… znaleźli już nawet salę weselną! Przy wspólnym posiłku omawiają całą listę spraw do załatwienia przed ślubem. Marzenia Patrcyji o romantycznym ślubie zderzają się z twardą rzeczywistością. Wychodzi też na jaw co o wszystkim myśli tak naprawdę Michał… Jak na to zareaguje Patrycja? Czy w ogóle dojdzie do ślubu? Wiemy jedno – według Patrycji to nie tak wszystko miało wyglądać!

Zuza i Wojtek na treninngu bokserskim

Tego nikt po Zuzie się nie spodziewał! Dopiero dostała upragniony awans na stanowisko dyrektora kredytów korporacyjnych, a już Prezes przyłapał ją na tym, że urywa się z pracy wcześniej, aby spotkać się z facetem… Umówiła się z Wojtkiem na kolejną randkę – niespodziankę. Wojtek tym razem zaprosił ją na trenning bokserski. Czy taki sposób spędzania czasu przypadnie do gustu sztywnej bizneswomen? Czy urwanie się Zuzy z pracy wpłynie na jej pozycję u Prezesa? Pewne jest jedno – dało mu tym do myślenia.

Anka przyłapie Pawła na kłamstwie

To musiało wyjść na jaw prędzej czy później. W 11 odcinku Anka postanowi przynieść do kancelarii wyprane koszule dla Pawła. Niestety nie zastanie go tam. Wejdzie do gabinetu, aby powiesić je w szafie i zadzwoni do Pawła zapytać, gdzie się podziewa. Ten oznajmi jej tonem nieznoszącym sprzeciwu: „No mówię. Jestem w gabinecie”. To Anką wstrząśnie…

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *