„Przyjazne Motocyklistom” na antenie Motowizji

Motowizja jest jedyną stacją TV która poświęca motocyklom i ich fanom cały dzień w każdym tygodniu – czwartki to pasmo MotoCykle. Od 20 października 2016 roku Motowizja zaprasza na premierę nowego programu „Przyjazne Motocyklistom”, gdzie prowadzący poszukiwać będą miejsc otwartych na fanów jazdy na dwóch kółkach. Sklepy, serwisy, obiekty szkoleniowe, restauracje, hotele oraz wiele innych lokalizacji, które sprzyjają integracji fanów motocykli zostaną sprawdzone przez prowadzących – Darka Felis-Obryckiego i Roberta Skawińskiego.

W „Przyjazne Motocyklistom” Motowizja sprawdzi i zaprezentuje, gdzie fani jednośladów mogą śmiało i swobodnie pojechać swoimi maszynami. Program poprowadzą Darek Felis-Obrycki i Robert Skawiński. Skąd pomysł na format skierowany specjalnie do motocyklistów? Darek od dziecka pasjonował się wszystkim co ma dwa koła. Przygodę zaczął od motocykli enduro, a po ukończeniu 18-ego roku życia pojawiły się motocykle szosowe, był również zawodnikiem Supermoto. Dziś najchętniej dosiada „triala” oraz „enduraka”. Jako fotograf preferuje zdjęcia motocykli, uwielbia ruch i błysk flasha. Robert miłość do motocykli odkrył nieco później. Od kiedy skończył 6 lat to gimnastyka sportowa była jego głównym zajęciem. Przez 15 lat był aktywnym sportowcem i wielokrotnym medalistą. Dopiero po zakończeniu przygody z gimnastyką w jego życiu pojawiły się motocykle i przez szereg różnych zdarzeń wylądował w redakcji motocyklowej. Zaczynał od motocykli szosowych, dopiero kiedy poznał Darka, zaraził się również offroadem.

„Przyjazne Motocyklistom” to program gdzie zobaczycie wszystko dla motocyklistów, o motocyklistach i z motocyklistami, ale nie tylko… W premierowym odcinku oprócz przygotowań do wyjazdu do Wrocławia pojawi się zabytkowy Mercedes SL. Nie zabraknie także zabawnych sytuacji: Darek się rozbierze, a Robertowi wyrosną skrzydełka oraz wda się w pogoń za supebohaterami. Przypominamy jednak, że w roli głównej będą motocykle, a w szczególności wszystko co motocyklom i motocyklistom jest przychylne. Miłośników jednośladów Motowizja zaprasza na premierowy odcinek już w czwartek, 20 października o godzinie 22:00.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *