PŚ w biegach narciarskich po raz szósty w Dwójce

Już po raz szósty Dwójka pokaże Puchar Świata w biegach narciarskich. Początek w najbliższą sobotę 29 listopada 2014 roku w Kuusamo.

TVP2 HD pokaże na żywo wszystkie biegi Pucharu Świata kobiet, które będą wzbogacone o rozmowy w studiu. Dodatkowo w sobotę 29 listopada materiały przed inauguracyjnymi zawodami znajdą się także w programie „Pytanie na śniadanie”.

Justyna Kowalczyk nadal jest jedną z najlepszych biegaczek na świecie. W zeszłym sezonie wywalczyła złoty medal olimpijski w Soczi w biegu na 10 km techniką klasyczną. Klasyfikację końcową Pucharu Świata wygrywała cztery razy – ostatni raz w sezonie 2012/13. Także cztery razy okazała się najlepsza w cyklu Tour de Ski – w sumie wygrała 30 zawodów PŚ, a 63 razy była na podium.

Puchar Świata będą komentować: Marek Jóźwik (sobota) i Przemysław Babiarz (niedziela). Towarzyszyć im będzie była reprezentantka Polski w biegach, uczestniczka igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata – Bernadeta Piotrowska. Studio poprowadzą M. Jóźwik (niedziela) i P. Babiarz (sobota). W Finlandii natomiast będzie reporter TVP Aleksander Dzięciołowski.

Plan transmisji z Pucharu Świata w Kuusamo:

Sobota (29 listopada)
Sprint techniką klasyczną, godzina 11:45, TVP2 HD

Niedziela (30 listopada)
10 km techniką klasyczną, godzina 10:00, TVP2 HD

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *