Puchar FIFA World Cup w czwartek odwiedzi TVP

Puchar, o który w czerwcu i lipcu na brazylijskich stadionach rywalizować będą najlepsze drużyny piłkarskie świata, będzie można podziwiać już w czwartek 27 marca w programie „Pytanie na śniadanie” w TVP2 HD.

W czwartkowym wydaniu „Pytania na Śniadanie” Radosław Majdan i Dariusz Szpakowski opowiedzą jak wielką atrakcją dla kibiców piłki nożnej jest wizyta Pucharu w Polsce. W programie pokazany zostanie także specjalny wywiad z Robertem Lewandowskim, który zdradzi piłkarskie tajemnice, opowie o kobietach, piłce oraz o tym komu będzie kibicował podczas Mundialu.

Do Polski Puchar Mistrzostw Świata przyjeżdża w środę, 26 marca, a w piątek ma być dostępny dla fanów futbolu w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Gospodarzem wizyty tego unikatowego trofeum jest miasto stołeczne Warszawa. Telewizja Polska objęła patronatem wydarzenia związane z wizytą w Polsce Pucharu Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA World Cup.

FIFA World Cup 2014 Trophy Tour to trasa, w ramach której najwyższe piłkarskie wyróżnienie – Puchar Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej – odwiedziło już 85 krajów. Teraz po raz pierwszy to najcenniejsze piłkarskie trofeum gości w naszym kraju.

W piątek, 28 marca, w Pałacu Kultury i Nauki na wszystkich kibiców czekają liczne atrakcje. Każdy uczestnik wydarzenia będzie miał możliwość zrobienia sobie z Pucharem pamiątkowego zdjęcia. Wśród atrakcji znajdzie się także interaktywne iBoisko, na którym chętni sprawdzą swoje piłkarskie umiejętności pod ,”wirtualnym okiem” Roberta Lewandowskiego. Organizatorzy proponują uczestnikom także efektowne pokazy trików piłkarskich.

Rok 2014 to kolejny rok wielkich wydarzeń sportowych w Telewizji Polskiej, a wizyta Pucharu Mistrzostw Świata to tylko przedsmak emocji, które widzom TVP towarzyszyć będą w czerwcu i lipcu. Telewizja Polska jest oficjalnym nadawcą Mistrzostw Świata Brazylia 2014. Już od 12 czerwca tylko na antenach TVP można oglądać wszystkie mecze Mundialu. 13 lipca w Rio de Janeiro odbędzie się mecz finałowy, podczas którego poznamy najlepszą drużynę, która zdobędzie Puchar FIFA World CUP.

Więcej informacji na temat FIFA World Cup Trophy Tour, w tym informacje o kolejnych krajach odwiedzanych na trasie Pucharu, daty, ekskluzywne wywiady, zdjęcia i filmy, można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej FIFA: www.fifa.com/trophytour.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *