Puchar Niemiec 2020/21 w Eurosporcie

Od piątku do poniedziałku widzowie zobaczą na antenach Eurosportu cztery mecze pierwszej rundy Pucharu Niemiec, w których zagrają m.in. Hertha Berlin, RB Lipsk, Bayer Leverkusen i Borussia Dortmund. Spotkania komentować będą Mateusz Borek i Edward Durda, a ekspertami podczas transmisji będą Sławomir Chałaśkiewicz i Maciej Terlecki. Wszystkie 32 mecze pierwszej rundy dostępne będą na żywo w Eurosport Playerze.

Sprawdź godziny transmisji Pucharu Niemiec w PROGRAMIE TV

W piątek rozpocznie się kolejna edycja Pucharu Niemiec transmitowana w Polsce wyłącznie w Eurosporcie. Od piątku do poniedziałku widzowie stacji obejrzą cztery mecze, w których będą mogli obejrzeć m.in. półfinalistę Ligi Mistrzów RB Lipsk, Borussię Dortmund, w której występuje Łukasz Piszczek, Herthę Berlin, której zawodnikiem jest Krzysztof Piątek, a także finalistę ostatniej edycji – Bayer Leverkusen. Broniący trofeum Bayern Monachium spotkanie pierwszej rundy rozegra za miesiąc, 15 października. Bawarczycy ponownie będą głównymi kandydatami do zwycięstwa, a Robert Lewandowski powalczy o szósty w karierze tytuł króla strzelców Pucharu Niemiec.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 i Eurosport 2 w PROGRAMIE TV

Piątkowe spotkanie Herthy z Eintrachtem Braunschweig oraz sobotnią rywalizację RB Lipsk z FC Nuernberg skomentuje Edward Durda, któremu towarzyszyć będzie Sławomir Chałaśkiewicz i Maciej Terlecki. Niedzielne i poniedziałkowe mecze Bayeru Leverkusen z Eintrachtem Norderstedt i poniedziałkowe starcie Borussii Dortmund z MSV Duisburg skomentuje duet Mateusz Borek – Sławomir Chałaśkiewicz.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *