Puchar Świata w Lahti na żywo w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze

Przed nami kolejny pasjonujący weekend ze skokami narciarskimi w Eurosporcie 1! Od piątku do soboty najlepsi skoczkowie świata będą rywalizować w Pucharze Świata w Lahti. Eurosport 1 pokaże zarówno piątkowe kwalifikacje, jak i zaplanowane na sobotę zawody drużynowe i niedzielny konkurs indywidualny. Najlepszy komentarz zapewni duet Marek Rudziński – Igor Błachut.

Sprawdź godziny transmisji PŚ w skokach narciarskich w PROGRAMIE TV

Od piątku do niedzieli skoczkowie narciarscy będą rywalizowali o kolejny punkty Pucharu Świata w Lahti. Eurosport 1 pokaże na żywo każdy skok w kwalifikacjach oraz konkursach: sobotniej drużynówce i niedzielnym indywidualnym. Zawody komentować będą Marek Rudziński i Igor Błachut, a w towarzyszących transmisjom studiach widzowie usłyszą ekspertów Eurosportu na czele z Jakubem Kotem i Krzysztofem Biegunem. Jak zawsze pojawią się również ciekawe rozmowy ze skoczkami przeprowadzane w Finlandii przez Kacpra Merka. Stałym gościem reportera Eurosportu w Lahti będzie Dominik Formela z portalu skijumping.pl.

Sprawdź ofertę Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

W sobotę w Lahti rozegrane zostaną zawody drużynowe. W miniony weekend w Zakopanem Polacy zajęli drugie miejsce w drużynówce, ustępując tylko Austriakom i w Finlandii także będą w gronie faworytów. Podobnie będzie w niedzielnych zawodach indywidualnych. Trener Michal Doleżal zabrał do Lahti siedmiu zawodników: Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, Andrzeja Stękałę, Aleksandra Zniszczoła, Jakuba Wolnego oraz Pawła Wąska. Wszystkich zobaczymy w piątek w kwalifikacjach, które pokaże tylko Eurosport 1 i Eurosport Player.

Źródło: Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *