Puchar Świata w short tracku na sportowych antenach Polsatu

26 września 2013 roku startuje Puchar Świata w short tracku. Pierwsze zawody odbędą się w Szanghaju. Weźmie w nich udział pięcioosobowa reprezentacja Polski kobiet. Transmisje z Szanghaju i kolejnych zawodów Pucharu Świata przeprowadzą sportowe kanały Polsatu.

Niedługo po imprezie w Szanghaju zawody Pucharu Świata trafią do Seulu, gdzie rywalizacja trwać będzie od 3 do 6 października. W Chinach polskie zawodniczki zmierzą się z całą czołówką tej specjalności pierwszy raz w sezonie. – Taki start zawsze jest niewiadomą – twierdzi trenerka-koordynatorka kadr olimpijskich Ewa Białkowska. – Wyniki będą dla nas ważną informacją. Zobaczymy, w jakim miejscu się znajdujemy, w porównaniu z najlepszymi. –

Ekipa biało-czerwonych odleciała do Azji 19 września. W reprezentacji na zawody PŚ w Szanghaju i w Seulu znalazły się: Patrycja Maliszewska, Natalia Maliszewska, Aida Bella, Marta Wójcik i Barbara Kobylakiewicz.

Transmisje z Szanghaju i Seulu w sportowych kanałach Polsatu. Początek sobotniej (28 września) od godziny 12:00, niedzielnej (29 września) od 11:30.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *