Puchar Świata w skokach narciarskich w TVP1/HD

Już po raz 13. Jedynka pokaże Puchar Świata w skokach narciarskich. Początek już w najbliższą sobotę (23 listopada) w Klingenthal – transmisja od godziny 15:35 w TVP1/HD.

TVP1/HD pokaże na żywo wszystkie konkursy Pucharu Świata mężczyzn, które będą wzbogacone o rozmowy w studiu. Dodatkowo przed inauguracyjnymi zawodami, w Jedynce będzie można zobaczyć specjalne programy poświęcone nowemu sezonowi w skokach narciarskich.

Mimo zakończenia kariery przez Adama Małysza zainteresowanie skokami nie maleje. Wszystko dzięki Kamilowi Stochowi, który w zeszłym sezonie nie tylko wywalczył mistrzostwo świata, lecz także zajął 3. miejsce w klasyfikacji końcowej PŚ, wygrywając dwa konkursy i trzykrotnie jeszcze stając na podium. Zwycięstwo ma na swoim koncie także Piotr Żyła. Obaj natomiast wraz z Maciejem Kotem i Dawidem Kubackim sięgnęli po brązowym medal w mistrzostwach światach w drużynie.

Puchar Świata skomentują z Klingenthal: Włodzimierz Szaranowicz i Marek Rudziński. W Niemczech będzie także reporter TVP Sebastian Szczęsny. Studio poprowadzi Maciej Jabłoński, a wśród jego gości znajdą się: prezes PZN Apoloniusz Tajner, Szymon Kołecki oraz Piotr Małachowski.

Plan transmisji:

Sobota (23 listopada)
Puchar Świata w skokach narciarskich (studio+transmisja+studio), godzina 15:37, TVP1/HD

Niedziela (24 listopada)
Puchar Świata w skokach narciarskich (studio+transmisja+studio), godzina 13:05, TVP1/HD

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *