Mama Selita na żywo w Czwórce

W najbliższą sobotę, 23 listopada, w radiowej Czwórce zagra zespół Mama Selita. Koncertu, podczas którego zostanie zaprezentowany m.in. singiel „Na pół” z najnowszego krążka formacji, będzie można posłuchać w „Ministerstwie Dźwięku” o godzinie 18:00.

Mama Selita to zespół znany z rewelacyjnych występów na żywo i oryginalnie brzmiących nagrań. Grupa łączy melodyjne riffy, hipnotyzujący puls i charyzmatyczny wokal w bezkompromisową, rockową muzykę, którą niełatwo zaszufladkować. Formacja ma za sobą kilkaset koncertów w Polsce, a także występy na zagranicznych imprezach m.in.: London Live na Wembley Arena, Zero Gravity w szwajcarskim Laax i Hanna Hanna Art Festival na Słowacji.

Po wydaniu bardzo dobrze przyjętego albumu „3,2,1…”, promowanego przez utwór „Brudne Bomby”, zespół wygrał polską edycję konkursu Hard Rock Rising, dotarł do finału eliminacji Przystanku Woodstock oraz wystąpił na gali wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej Fryderyki.

Na początku 2014 roku ukaże się nowa płyta Mama Selita, a słuchacze Czwórki będą mieli niepowtarzalną szansę usłyszeć kawałki z najnowszego albumu już podczas sobotniego koncertu.

Radiowa Czwórka zaprasza do wysłuchania występu w sobotę, 23 listopada o godzinie 18:00. Więcej informacji na stronie: http://www.polskieradio.pl/10,czworka/976,koncerty

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *