Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle w Telewizji Polskiej

Po bardzo udanym dla Polaków Turnieju Czterech Skoczni, czas na zawody Pucharu Świata w Polsce – najpierw w Wiśle (13-15 stycznia), a w następnym tygodniu w Zakopanem. Transmisje w TVP1, TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Kamil Stoch wygrał Turniej Czterech Skoczni, a w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata awansował na 3. miejsce, z bardzo mała stratą do Domena Prevca (13 punktów) i Daniela Andre Tandego (4). Być może właśnie w Wiśle zostanie liderem. Na to liczą kibice – zarówno ci, którzy stawią się na skoczni w Wiśle-Malince, jak i ci, którzy konkursy będą śledzić w telewizji.

Piątkowe kwalifikacje do sobotnich zawodów i oba konkursy widzowie będą mogli zobaczyć w TVP1 i TVP Sport. Dodatkowo kanał sportowy Telewizji Polskiej pokaże kwalifikacje do drugiego, niedzielnego konkursu. Rywalizację skoczków będzie można śledzić także na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Stream.

Przy realizacji transmisji z Pucharu Świata w skokach w Wiśle pracować będzie aż 100 osób z TVP. Telewizja publiczna jest producentem sygnału międzynarodowego z tych zawodów. Zawody skomentują: Włodzimierz Szaranowicz, Marek Rudziński i Sebastian Szczęsny. Studio poprowadzi Maciej Kurzajewski, a wśród jego gości znajdzie się między innymi stały ekspert TVP Sport, Adam Małysz. Reporterami w Wiśle będą: Maciej Jabłoński i Michał Regulski.

Plan transmisji:

Piątek (13 stycznia)
Kwalifikacje, godzina 18:00, TVP1 oraz godzina 17:40, TVP Sport, sport.tvp.pl

Sobota (14 stycznia)
Konkurs indywidualny, godzina 15:50, TVP1, sport.tvp.pl

Niedziela (15 stycznia)
Kwalifikacje, godzina 14:20, TVP Sport, sport.tvp.pl
Konkurs indywidualny, godzina 15:45, TVP1, TVP Sport, sport.tvp.pl

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *