Zmiany w dziale programowo-marketingowym A+E Networks

Do zespołu firmy medialnej A+E Networks w Polsce dołączył Rami Haidar jako Programme Manager.

Rami Haidar odpowiada za wszystkie działania programowe i komunikacyjnej telewizji Lifetime, najszybciej rosnącego kanału kobiecego w 2016 roku. Haidar w przeszłości pracował w niemieckim oddziale Turner Broadcasting System jako Programme Planning Coordinator, gdzie odpowiadał za marki TNT i TNT Comedy. Związany był również z biurem Viacom w Amsterdamie, gdzie pełnił funkcję Channel Operations Coordinator dla kanałów VIVA i Comedy Central.

Oprócz poszerzenia zespołu programowo-marketingowego Krzysztof Górski, dotychczas Programme & Acquistions Manager odpowiedzialny za ramówki kanałów A+E Networks i zakupy programowe, awansował na stanowisko Head of Scheduling & Acquistions. Tomasz Wysocki, do tej pory Digital & PR Manager, od 1 stycznia objął nowoutworzone stanowisko Digital & PR Manager – Poland and Romania, odpowiadając za komunikację kanałów HISTORY, Crime+Investigation, H2 i Lifetime w Polsce i Rumunii. Górski w przeszłości pracował dla Telewizji Puls, a Wysocki przed dołączeniem do firmy był związany z agencją On Board PR.

Górski i Wysocki podlegają bezpośrednio Izabelli Wiley, dyrektor generalnej A+E Networks w Polsce. Haidar raportuje do Krzysztofa Górskiego.

A+E Networks Poland to część globalnego koncernu medialnego obecnego w ponad 335 milionach domów na ponad 200 rynkach. Oferuje konsumentom różnorodne formy rozrywki – od stacji telewizyjnych, aplikacji VOD, stron internetowych, po gry i programy edukacyjne. W ofercie programowej firmy znajdują się takie produkcje jak „Wykute w ogniu”, „Dance Moms”, „Cała prawda o zbrodni”, a także cieszące się dużym uznaniem seriale i filmy fabularne „Wikingowie”, „Kwiaty na poddaszu” czy „Whitney Houston – zawsze będę cię kochać.

W Polsce kanały firmy – HISTORY, Lifetime, Crime+Investigation (CI Polsat) oraz H2 docierają do ponad 18 milionów Polaków.

Źródło: A+E Networks Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *