Puchar Świata w skokach narciarskich z Oslo w TVP1

W sobotę 11 marca i niedzielę 12 marca w Oslo zostaną rozegrane dwa konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich: drużynowy i indywidualny. Widzów Jedynki czeka weekend pełen sportowych emocji. Drużyna polskich skoczków ponownie zawalczy o podium.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TVP1

Pierwszy konkurs (drużynowy) rozpocznie się 11 marca o godzinie 15:55, a drugi (indywidualny) – w niedzielę 12 marca o godzinie 14:00. Zawody komentować będą: Włodzimierz Szaranowicz i Sebastian Szczęsny. Studio poprowadzi Maciej Kurzajewski, a wśród jego gości znajdzie się m.in. Rafał Kot. Reporterem w Norwegi będzie Michał Regulski. Komentarze dotyczące występów naszych skoczków zamieszcza na stronie sport.tvp.pl Adam Małysz, stały ekspert TVP Sport.

Przed zawodnikami ekstremalne zadanie – przez 10 dni w Norwegii (początek w Oslo, następnie Lillehammer, Trondheim i Vikersund) zostanie rozegranych 6 konkursów Pucharu Świata. Liderem cyklu jest Kamil Stoch (reprezentacja Polski prowadzi w Pucharze Narodów), który jednak ma już tylko 60 punktów przewagi nad podwójnym mistrzem świata Stefanem Kraftem (po styczniowych zawodach w Zakopanem przewaga nad Austriakiem wynosiła 293 punktów).

Plan transmisji:

Sobota (11 marca)
Konkurs drużynowy, godzina 15:55, TVP1

Niedziela (12 marca)
Konkurs indywidualny, godzina 14:00, TVP1

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *