Puchar Świata w skokach z Planicy w TVP1 HD

W najbliższych dniach rozegrane zostaną ostatnie zawody Pucharu Świata 2014/15 w skokach narciarskich. Tym razem Kamil Stoch nie odbierze Kryształowej Kuli za triumf w tym cyklu, ale sezon chciałby godnie zakończyć. Transmisje z Planicy od czwartku w TVP1 HD.

Kamil Stoch po straceniu początku sezonu z powodu kontuzji, nie miał szans na wysokie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Jego forma, podobnie jak Piotra Żyły, pod koniec sezonu wyraźnie zwyżkuje, o czym świadczy miejsce na najniższym stopniu podium podczas ostatniego konkursu w Oslo. W Planicy obok dwóch wspomnianych zawodników wystąpią jeszcze: Klemens Murańka, Dawid Kubacki i Aleksander Zniszczoł.

W Planicy zostaną rozegrane dwa konkursy indywidualne, a w sobotę odbędzie się rywalizacja drużynowa. Konkursy i kwalifikacje będzie można śledzić w TVP1 HD.

Zawody skomentują z Planicy: Włodzimierz Szaranowicz i Marek Rudziński. W Słowenii TVP będzie miała także dwóch reporterów: Sebastiana Szczęsnego i Michała Regulskiego. Studio poprowadzą: Maciej Kurzajewski (piątek i niedziela) oraz Maciej Jabłoński (czwartek i sobota).

Plan transmisji z Planicy:

Czwartek (19 marca)
Kwalifikacje, godzina 10:40, TVP1 HD

Piątek (20 marca)
Konkurs indywidualny, godzina 15:05, TVP1 HD

Sobota (21 marca)
Konkurs drużynowy, godzina 9:35, TVP1 HD

Niedziela (22 marca)
Konkurs indywidualny, godzina 9:35, TVP1 HD

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *