„Twój Puls” od 7 kwietnia w TV Puls

Już we wtorek, 7 kwietnia 2015 roku, TV Puls rozpocznie emisję nowego programu codziennego „Twój Puls”, który poprowadzą Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska. „Twój Puls” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 10:50.

„Twój Puls” to program rozrywkowy dla wszystkich widzów, którzy pragną spędzić miło czas i w pozytywnej atmosferze poznać odpowiedzi na najważniejsze pytania, związane z codziennym życiem każdego z nas. Prowadzące program – Katarzyna Cichopek oraz Katarzyna Trzaskalska – stworzą doskonały klimat, sprzyjający swobodnej wymianie interesujących opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zaproszą do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi porozmawiają na tematy bliskie Polakom.

Program „Twój Puls” będzie składał się z trzech bloków tematycznych. W pierwszym z nich prowadzące poruszą z gośćmi kwestie związane z prowadzeniem domu. Widzowie mogą się spodziewać wielu praktycznych porad. Dowiedzą się m.in. jak w efektywny sposób zorganizować prace i obowiązki domowe oraz ugotować łatwe ale bardzo smaczne potrawy. Druga część programu będzie dotyczyła tematyki zdrowia, mody i urody. Widzowie poznają sekrety atrakcyjnego wyglądu, a lekarze odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania związane ze zdrowiem. W trzecim z bloków – „Nasze sprawy” – poruszane będą budzące sporo emocji, bieżące tematy, które są bliskie wszystkim Polakom. Zaproszeni do studia goście przedstawią swój punkt widzenia i skomentują wydarzenia, mające miejsce w otaczającej nas rzeczywistości. Nie zabraknie rozmów, dotyczących trudnych i kontrowersyjnych kwestii, ani tematów tabu.

Program na zlecenie Telewizji Puls wyprodukuje firma Starry Televizor.

„Twój Puls”

Premiera: wtorek, 7 kwietnia, godzina 10:50
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 10:50

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *