PULS 2 od tego tygodnia wydłuża pasmo JUNIOR TV, rozszerzając ofertę bajek oraz wprowadzając animacje pełnometrażowe i filmy familijne. Nadawane od poniedziałku do piątku pasmo emitowane jest obecnie w godzinach 8:00-19:00.

W paśmie JUNIOR TV oprócz popularnych animacji, takich jak “Marta Mówi”, “Inspektor Gadżet”, “Dennis Rozrabiaka”, “Sonic Underground” czy “Mia i ja”, można oglądać kultowe kreskówki, uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i rodziców: “Pszczółka Maja”, “Reksio” oraz “Bolek i Lolek”. Dodatkowo na antenie PULS 2 zadebiutowała, należąca do klasyki gatunku, seria “Kaczor Donald przedstawia” oraz powróciły znane tytuły: “Super Auta”, “George prosto z drzewa”, “Leonardo”, “Przyjaciele z Kieszonkowa”, “Pippi” czy “Milusiaki”. Nowością są emitowane w tym paśmie o 16:00, animacje pełnometrażowe oraz filmy familijne- m.in.: “Barbie w Dziadku do orzechów”, “Barbie Syrenkolandia”, “Przygody Kubusia Puchatka”, “Alicja w krainie czarów”, “Tajemnica szyfru Marabuta”, “Tajemnice Wiklinowej Zatoki” oraz seria familijna “Najpiękniejsze Baśnie Braci Grimm”.

PULS 2 to najszybciej rozwijający się kanał powstały na potrzeby naziemnej telewizji cyfrowej i jeden z niewielu w Polsce, który po zaledwie 13 miesiącach od startu osiągnął w sierpniu 1,48% (SHR 16-49) udziału w rynku, zajmując 12. miejsce w Polsce. PULS 2 i TV Puls na swoich antenach oferują obecnie najwięcej programów skierowanych do rodziców z dziećmi, spośród wszystkich kanałów naziemnych.

Źródło: Telewizja Puls