PULS 2 wydłuża pasmo JUNIOR TV

PULS 2 od tego tygodnia wydłuża pasmo JUNIOR TV, rozszerzając ofertę bajek oraz wprowadzając animacje pełnometrażowe i filmy familijne. Nadawane od poniedziałku do piątku pasmo emitowane jest obecnie w godzinach 8:00-19:00.

W paśmie JUNIOR TV oprócz popularnych animacji, takich jak „Marta Mówi”, „Inspektor Gadżet”, „Dennis Rozrabiaka”, „Sonic Underground” czy „Mia i ja”, można oglądać kultowe kreskówki, uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i rodziców: „Pszczółka Maja”, „Reksio” oraz „Bolek i Lolek”. Dodatkowo na antenie PULS 2 zadebiutowała, należąca do klasyki gatunku, seria „Kaczor Donald przedstawia” oraz powróciły znane tytuły: „Super Auta”, „George prosto z drzewa”, „Leonardo”, „Przyjaciele z Kieszonkowa”, „Pippi” czy „Milusiaki”. Nowością są emitowane w tym paśmie o 16:00, animacje pełnometrażowe oraz filmy familijne- m.in.: „Barbie w Dziadku do orzechów”, „Barbie Syrenkolandia”, „Przygody Kubusia Puchatka”, „Alicja w krainie czarów”, „Tajemnica szyfru Marabuta”, „Tajemnice Wiklinowej Zatoki” oraz seria familijna „Najpiękniejsze Baśnie Braci Grimm”.

PULS 2 to najszybciej rozwijający się kanał powstały na potrzeby naziemnej telewizji cyfrowej i jeden z niewielu w Polsce, który po zaledwie 13 miesiącach od startu osiągnął w sierpniu 1,48% (SHR 16-49) udziału w rynku, zajmując 12. miejsce w Polsce. PULS 2 i TV Puls na swoich antenach oferują obecnie najwięcej programów skierowanych do rodziców z dziećmi, spośród wszystkich kanałów naziemnych.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *